Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokat veszít valaki ha 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszít valaki ha 23 éves koraig nem volt barátnője?

Figyelt kérdés

Nem mondanám magam rondanak inkább önbizalomhiányos vagyok. Sosem volt még lehetőségem egy lánynál sem. De már nagyon hiányzik egy pár.

Sokat veszít valaki ha ennyire későn lesz első barátnője?


2020. aug. 1. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Sőt, csak nyer vele. Nem keveset.
2020. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem, 46 alatt ne is akarj.
2020. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen. A szex, az intimitás, a kölcsönös szerelem, ezek mind csodálatos élmények.
2020. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hmmm??? Vajon, hogy hiányozhat olyan, amiben még nem volt részed?


Mert ha azt mondod, hogy 5 évvel ezelőtt volt egy nagyon jó párkapcsolatod, ami megszakadt... és hiányzik. Akkor azt mondom, oké tapasztaltál már jót, hiányzik a jó. Érthető.


De te még nem tapasztaltál semmit, akkor hogy hiányozhat?

2020. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy hogy gondolom hogy milyen lehet. Biztos jó érzés ha szeret valaki, vagy ha valaki szeretből ér hozzád. Ezek a dolgok hiányoznak. Pontosan nem tudom milyen de azért el tudom képzelni hogy milyen lehet.
2020. aug. 1. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fiatalon kell megtapasztalni a rosszat, hogy felnőtt korban az esetleges problémák (féltékenység, konfliktusok, rövid szexuális együttlét) elkerülhetőek legyenek.

Vagy ha nem tudja valaki egy kapcsolat alapjait az se valami szerencsés.

2020. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Hát ha ez neked pl hiányzik.


https://www.youtube.com/watch?v=4miHfa6wimI

vagy ez

https://www.youtube.com/watch?v=EayjuDQUGT0


Utóbbi videós hölgy legalább 2 milliós kárt csinált.

Nem mennék bele a részeltbe hogy mit tennék ÉN azzal a személlyel aki az én konkrétan szintén több milliókat érő ilyen eszközeimmel ezeket tenné.


Csak a tv-m 500.000 volt. + Erősítő, NAS, Hangprojektor....

400.000-s PC. Én úgy gondolom hogy számomra ezeknek az eszközöknek az épsége az érték.

(Ja amúgy meg saját házam van.)


Persze kinek mi.


31 F

2020. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy! Én már a nevükre sem emlékszem!
2020. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!