Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nálatok kizáró ok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok kizáró ok ha a férfi 30 évesen még a szüleivel lakik?

Figyelt kérdés
És budapesti minimálbért keres (230 nettó) ezáltal később se fog tudni lakást , autót stb venni.
2020. aug. 3. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Lakásban , emeleten lakik vagy családi házban?


Amúgy ha a szüleivel lakik, hogy, hogy semmit nem tud spórolni?

2020. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha arról van szó hogy anyagiak miatt, vagy besegít otthon akeresete nem zavar. Ha meg csak arról hogy kényelmesebb hogy mosnak, főznek rá és egyáltalán nincs is szándékában soha elköltözni, az zavarna.
2020. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Na és a 230-ból mennyit tesz félre, ha már nem kell költenie lakhatásra és talán rezsire és kajára sem, vagy csak minimálisat? Vagy ugyanúgy elveri az egészet?
2020. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez elég bohóc dolog, hogy elmegy 230k úgy hogy a szüleiddel élsz... nekem max 100 ment el úgy hogy negyedeltünk mindent, de nálam mondjuk lett is eredménye a spórolásnak.
2020. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Nekem 6 év alatt sikerült 14 milliót megtakarítani. 1 év múlva meglesz a 15. Kezdtem 90, majd 168 ezerrel később 200, majd 230 aztán egy nagy ugrás 350. Ha csak vagy és nem törekszel a jobb fizuért akkor nem lépsz egyről a kettőre. Egyszer munkát váltottam az volt a 90 ezres meló, mentem a 168ba,de ott külsős voltam. Évente emeltek vmenyit, majd átvettek belsős állományba ott már megvolt a nettó 350. Most, hogy a virusgenyó miatt elvesztettem a munkát nettó230at keresek megint. Egyszer fent, egyszer lent.
2020. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Ja és szülőkkel élek 31 évesen. Nem szégyenkezek emiatt. Tudom, hogy lépnem kell,de ha egy vadidegen elítél legyen az nő vagy férfi bekaphatja a kékeresemet. A jó Isten ítélkezhet, meg a bíró.
2020. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bár még nem vagyok 30, de a szüleimmel élek és még jó sokáig nem is terveze kelköltözni. Hogy miért? Van egy lakásom, de inkább kiadom, ezzel is növelve a bevételeimet. Szerintem logikusabb, minthogy elköltözzek a 200+ nm-es családi házból, ahol ingyen, lakom ráadásul tudok segíteni szüleimnek is, egy 40nm-es panelba, ahol a bérleti díjat aalpból elbuknám, és még a kiadásim jócskán nőnének.

Ha majd valakivel alakulna egy komoly kapcsolat, akkor nyilván elkötöznék, de így nincs értelme. A világ legértelmetlenebb "elvárása" ez, hogy a "férfi éljen egyedül". Miért is? Nem logikusabb addig növelni a megtakarításunkat, amíg KÖNNYEN van rá lehetőség? Nem logikusabb a 20-as éveinkben és a 30 éveink elején összeszedni egy normális indulótőkét, hogy később legyen egyrészt egy biztonságos tartalék vagy házra, kocsira pénz (akár csak a hitel miatti önerőhöz is). Főleg akkor ha az ember ezt megteheti, mert nyilván sokan vannak akik már nagyon hamar kénytelenek elköltözni.

2020. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó előtti vagyok. Lakás mellett viszont még én is szégyennek tartom. Az már tényleg mamahotel. Xd Sosem fogsz a szüleidtől lelépni.
2020. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7. Eddig ok. Csak félek attól, hogy egy nőnek sem kellesz így. De mondd, ha ez nincs így. (Én örülnék a legjobban, hogy látom megdőlni ezt a dolgot.)
2020. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen, kizáró ok sajnos.
2020. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!