Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró ok lenne, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok lenne, ha a lány ritkán (havonta 1-2 alkalommal) parókát hordana úgy, hogy egyébként nincs baj a hajával?

Figyelt kérdés

Sajnos volt már tapasztalatom parókákkal, akkor "okkal" hordtam őket. Napiszinten frusztrált volt, meg kényelmetlen, biztos nem lenne hozzá türelmem újra. De alapvetően tök jó dolognak tartom, mindig is szerettem kísérletezni a hajammal, meg sűrűn váltogatni, és vannak olyan hajhosszak, illetve textúrák, amiket sosem tapasztalhatok meg.

Gondolkodok rajta, hogy néha-néha újra elkezdem hordani őket, szimplán azért, mert tetszik. De nem sűrűn, tényleg csak ritkán. Van, akinél ez kizáró tényező lenne? Biztos van, inkább az érdekel, hogy az emberek nagyrésze képes-e tolerálni (tulajdonképpen azt, hogy úgy nézek ki, ahogyan én szeretnék), vagy átsiklik felette?



2020. júl. 21. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Nekem azok az emberek akik parókát hordanak emberileg többet mutatnak mint bár melyik másik ember-de nem pozitív módon, hanem negatív módon. Ugyan ez vonatkozik a póthajasokra is.
2020. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem, sőt bejön!


Akit ez zavar, az idióta.

2020. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1: Megindokolnád, kérlek? Ha ránézel az utcán egy idegen emberre, és meg tudod állapítani, hogy parókája van (ami lehetséges, de nem minden esetben észrevehető), az okáról fogalmad sincs. Lehet, hogy rákos, azért hordja. Akkor is elítéled? Lehet, hogy más baja van (pl nekem is más volt), az is lehet, hogy nincs semmi baja, csak tetszik neki. Ebben az esetben sem érzem jogosnak az ítélkezést. Hiszen nem vétett semmit, nem árt vele senkinek, szimplnán úgy érziv jól magát. Ezzel mi a probléma?
2020. júl. 21. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne kizáró ok, ha egyébként minden más stimmelne.
2020. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

1.-nek.


Akkor fogpótlásod se legyen!

2020. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizáró ok. Nem zavarna. Lehet hogy még nekem is lenne egy két ötletem kreatívkodás kapcsán :)
2020. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Limfómás vagyok. Már nő a hajam, de ha nincs kedvem hajat mosni akkor parókázok :D Teszek rá ki mit gondol :D
2020. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!