Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak vékonyak és túlsúlyosak is,mit tapasztaltatok párkeresés terén?

Figyelt kérdés

pl Tinder.

nekem vékonyan: ha 30 pasit szivecskéztem,abból 29 match lett.

túlsúlyosan: 30 pasit szívecskézek és 15-20 match lett.



2020. aug. 5. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Nőként Tinderen lassan tényleg mind1, mit csinálsz, hogyan nézel ki, lesz matched


Férfiként ha nem nézel ki pont úgy mint az ideáljuk, akkor pöröghetsz a fejeden is......

2020. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Kövérkésebben inkább a nálam idősebbek nyomultak, ráadásul néha úgy, mintha szívességet tennének.


Aztán voltam anorexiás is, utána mikor már kezdtem gyógyulni, relatíve vékonyan ismerkedtem újra. Ott inkább a korosztályom talált meg, több normális emberrel, de összességében kevesebb ember. De minőségileg jobb volt.


Később elkezdtem edzeni és most átlagos/sportos alkatom van, jóval nőiesebb, mint a másik két esetben volt. Itt meg felszaporodtak a szexajánlatok, pedig már van párom. De sokakat ez nem érdekli, agyba-főbe nyáladzanak, nyomulnak, ha hagyom magam. Úgyhogy az egészalakos képeimet csak a barátaim láthatják a közösségi oldalakon már.

2020. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Attól függ mit szeretnél: ismerkedni, vagy pont ellenkezőleg-távol tartani magadtól a jelölteket. Tehát mozgalmasságot, vagy pont ellentétesen: nyugalmat, tömegben való "eltünést".


Minden ettől függ. De egy biztos a Tinderre a helyedbe fel sem tenném a lábamat, se vékonyan se telten.

2020. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan túlsúlyosan is 60%os arányod van?

Pedig azt mondják, azt nem szeretik a pasik, de még így is minden másodikat érdekled 😮

2020. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként vékonyan nem kellettem senkinek, kb. semmibe néztek. Most normál-izmos kinézettel nincsenek problémáim a másik nemmel.
2020. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Vékony sosem voltam, nem olyan a genetikám.

Amikor a legvékonyabb voltam (még egészséges BMI, de melles-segges leányzó voltam kis felesleggel a hasamon), akkor sokkal kevesebben próbáltak meg leszólítani, mint kövéren - de ennek az az oka, hogy sikerült megtanultam a külsőmtől függetlenül önbizalmat építeni. Amikor vékonyabb voltam, főleg a családi háttérnek köszönhetően nagyon nem szerettem magam, és ez sztem meglátszott a kisugárzásomon is... depis voltam, a földet néztem, fancsali képet vágtam biztos. Nem azt mondom, hogy kövéren dúskáltam az udvarlókban, meg azért annak a többsége sem volt minőségi jelölt (sok volt köztük a sokkal idősebb, elég igénytelen, nagyon furán viselkedő alak), de azért számottevően többen szólítottak le.


Most amúgy fogyásban vagyok, biztos vagyok benne, ha sikerül lefogynom a legvékonyabb állapotomra, akkor sokkal többen fognak közeledni hozzám, mert a vékonyabb test mégiscsak vonzóbb a többség számára, és most már a kisugárzásom is pozitívabb, megközelíthetőbb.

2020. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Mikor vékony voltam, jóval több férfinak tetszettem, mint most, kövéren. Ez mondjuk nem meglepő. Most azon vagyok, hogy visszafogyjak.
2020. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fent társkeresőn , én annyit vettem észre , hogy megnéznék , rám mosolyognak stb

Mondjuk ilyenkor gyorsan elfordulok és sírok belül de hát ez van:)

2020. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*fogyás után , ez lemaradt
2020. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vékonyan 10 nő kezdeményezett nálam egyszerre. Elhíztam onnantól egy se.
2020. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!