Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen másnak is leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen másnak is leginkább csak fikaakasztós, buta tekintetű, cicababákat dob be?

Figyelt kérdés
Kb 100ból ha 1 jobbra húzásom van, ha meg valakivel véletlenül párba kerülök, akkor meg maximum 10 mondatig képesek beszélgetni, majd törölnek indoklás nélkül. Mindeközben eddig csak 8+ "kategóriájú" barátnőim voltak. Ennyire nincs már igazi, értelmes, kulturált és természetes kinézetű nő, vagy csak engem szopat a tinder?

#csúnya #buta #fikaakasztós
2020. aug. 5. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
A Tindert (állítólag, tehát ahogy én hallottam) pont nem komoly kapcsolatra "találták ki". Én még sosem használtam, de ott - megint csak állítólag - a nagyon csinos lányoknak és nagyon jóképű pasiknak van "helyük", tehát csak ők versenyképesek, meg egyébként hallottam azt is, hogy sokan csak ego tuning miatt tesznek fel képet magukról és az alapján mérik a vonzó indexüket, hogy hányan húzzák őket jobbra vagy mi...
2020. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Clay Morrow ***** válasza:
0%

Na meg a sok evős képű, még látszik, hogy nyúlik a nyáluk a harapott ételből, undorító komolyan. A mi részünkről nem beszélek, mivel a férfitársaim fogalmam sincs milyen képeket tesznek ki, de tuti ott is van szóra érdemes.

Volt kapcsolatom Tinder-ről, de sokáig kellett várnom, s azóta se semmi, szóval nem tudom mennyire is jó.


De lassan már kezd kiakasztani, amikor a csinos, jogi hallgató csajszi is, aki tök aranyosan rám írt, jó hosszasakat dumáltunk, erre kétszer jól beghosting-ol, és már a harmadikat érem szerintem, de viszont azt ígérte utoljára, hogyha még el is tűnik hosszabb időre, majd biztos visszatér, mert sok a dolga. Jahm, ennek már két hete múlt, az előbbi eseteknél max 1-1,5 hét volt, de azóta már képeket is cserélt Tinder-en, na mindegy, ez van. Én is ghost-ingoltam az utóbbi időben elég nőt, és amúgy is az utóbbi csevegéseim 90%-át ők kezdeményezték, én már nem igazán élem bele magam, mert csak felb*szom magam mindig a végén.

2020. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt én totál megértem ha valaki hosszú ideig nem ir vissza, én is szoktam 2 hét után válaszolni, mert tényleg nem érek rá, bár képeket se nagyon változtatok akkor. :D


Nekem inkább az a bajom, hogy több nő húz jobbra, mint én nőt, de még sincs párom, ha meg van akkor besértődnek, vagy fogalmam sincs mert ugye se szó se beszéd tiltanak, pedig se szexista nem vagyok, se bunkó, max nem hétköznapi és unalmas.

2020. aug. 6. 02:03
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

A Tinderen ez a felhozatal. Nem is értem, és én ki is röhögöm, aki ott akar ismerkedni, főleg komoly szándékkal. Egyszerűen nevettséges. - Magam is próbáltam, de csak csalódás volt.


Különben meg neked is van bajod kérdező, ha 8+"osnak "kategorizálod" be a volt nőid. Ez nagyon nem arra utal, hogy te annyira kultlény lennél. Sokkal inkább felszínes, figyasztói társadalmas attitűd.


A Tindert meg pont azoknak találták ki, akik 100&ig magukévá teszik ezt az attitűdöt. Már maga az, hogy valakit jobbra vagy balra húzol.


A Tinder meg nem randiapp eredetileg, hanem tudjuk mi.

Ne várd, hogy jogászcsaj vagy művésznő ott fog veled hetejen át értekezni.

2020. aug. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

1 hétig voltam fent.

De esélytelen ha nem nézel ki elég jól.


hogy csak szexre vagy többre is jó az passz, mert kb 200 nőt húztam jobbra engem meg a franc se.úgyhogy töröltem is.

2020. aug. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A tinderen lévő nők 95%-a tök re egyforma, full puccos helyeken készült folyók, agyonretusált arc. Amikor meg találkoztam annó onnan 4 nővel a való életben, majdnem megijedtem, hogy jajj, ez az aki a képeken volt? Épeszű ember nem megy oda.
2020. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

fotók


És amúgy ja, ha csak egy szimpla átlag 10/5-ös vagy 6-os pasi vagy, akkor örülj ha fél évente húz valaki jobbra téged.

2020. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Clay Morrow ***** válasza:

# 4

Röhögj csak nyugodtan, mint majom a farkának. Nekem összejött, sok másnak is, meg mond azoknak a képükbe akik onnan házasodtak, nézz csak szét reddit-en, hetente posztolnak ki, hogy hamarosan esküvő. Attól, mert neked és a 90%-ának nem jött be, ez van, pech.

Meg inkább ti vagytok a nevetségesek, az ilyenek, akik ezért regisztrálnak fel, hogy "egy jót röhögjenek", látszik jobb dolgotok nincsen.


Meg jogász ide vagy oda, kasszás, nem igazán érdekel, csak felhoztam, hogy csak azért, mert valaki "magasabb" pozíciókban mozog, attól még simán egy hazug mocsok ember lehet.

2020. aug. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fikaakasztós?
2020. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!