Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ahhoz, hogy Tinderről szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy Tinderről szép arcú, aranyos barátnőm legyen, muszáj kigyúrnom magam, mert túl sok ott a versenytárs?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen.
2020. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Gáz, hogy nem érzed, hogy alapból kéne valamit nyújtani.
2020. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

A kigyúrtság mit takar?

Nem,nem muszáj.

Én 12éve edzek,ebből 3év súlyemelés,és van élettársam.

Nem azért csinálom,hogy nőket szedjek fel,hanem mert valamit kell sportolnom,hogy egészséges,fitt maradjak,ameddig lehet.

A fizikum,a sport egy készség,vagy tulajdonság.

Van ,akinek tetszik,van akinek,meg nem.

Az viszont állja,hogy a Tinder működése az első látásra alapoz mindent.

Én nem tudom,de pldául a profilképed az arcod a fő.Tehát elsőnek azt fogják megnézni.

Ha az imponáló,akkor talán a többi kép között jöhet egy egész alakos fotó eseményen pldául ,amiből már látszik a testformád ugye,mert gondolom nem tangában akarsz pózolni..


Ha az arcod ok, akkor majd talán lesz jelentkező,akinek tetszik a "kigyúrt" tested is,(vagy nem)aztán meg a szöveged stbstb

2020. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

"Nem azért csinálom,hogy nőket szedjek fel,hanem mert valamit kell sportolnom,hogy egészséges,fitt maradjak,ameddig lehet."


Dolgozzá baszod, kemény fizikai munkát és fitt maradsz... Ja nem, ahogy a sporttól sem.

2020. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
A társkeresés férfiaknak egy harc. Nem a nőt nehéz megszerezni, hanem jobb lenni a konkurenciánál.
2020. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Konkurencia?

Jézusom...

Nézz szét, aztán rájössz, kik vannak fent. Ettől függetlenül menj el edzeni, az mindenképp jót tesz.

De nőként mondom, hogy tragédia, a fent lévő férfiak 80%-a vállalhatatlan külsejű, aztán elolvasod a bemutatkozását (ha van), vagy beszélsz vele 2 mondatot, és mindjárt 95% kuka.

Rengeteg férfi van fent, de részemről a nagy többség ment balra, mikor még fent voltam.

2020. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Egyet értek a 6-os válaszolóval. Én jó pár hónapja fent vagyok 21 éves nőként. A legtöbb férfi borzalmasan néz ki, és ha még úgy döntök adok nekik esély, akkor a kommunikációval lesz probléma.


Szóval igen, legalább te gyúrd ki magad, meg az sem árt, ha emellett normális is vagy.

2020. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6-7 Mi az, hogy borzalmasan néz ki? De most komolyan.

Nem szép? Vagy mitől lesz valaki borzalmas? Mert az, hogy valaki nem tetszik, nem szép, nem jön be az egy dolog. De azért a borzalmas kifejezés szerintem elég durva megfogalmazás.

2020. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
7-es vagyok. Pl. nincs foga, látszik rajta, hogy ápolatlan. Mivel ez elvileg egy szexpartner kereső, lehetnének kívánatosabb férfiak is.
2020. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem igényes eléggé vagy minimálisan sem szerintem. Persze olyan is van akire szimplán azt mondtam hogy csúnya vagy undorító.

De ez a kevesebb. A többsèg szerintem inkább igénytelen, és lehet, hogyha összekapnà magàt nekem akkor sem lenne az esetem, de sokkal könnyebben találna barátnőt. Mindenesetre èn arra, aki csak szimplán nem jön be, nem mondom, hogy vàllalhatatlan vagy borzalmas. Az igènytelenekre mondom ezt.

2020. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!