Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy átlagos inkább csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos inkább csinos nővel ismerkedek akkor számolnom kell azzal hogy vannak versenytársak is? Tehát általában egy ilyen szingli nőnek több udvarlója van?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 11:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
egyértelmű
2016. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Ó, barátom... :D
2016. ápr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Egy csinos nővel ismerkedek internetről és szinte biztos voltam benne Hogy csak én vagyok mert én nem szeretek egyszerre több nővel ismerkedni.

De kiderült hogy azért ő neki udvarol egy másik pasi is 😞😞

2016. ápr. 27. 11:22
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
A legtöbb foglalt, a többieknél 4-5 hajbókoló biztosan van...
2016. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De azért remélem én leszek a befutó mert lehet nagyon csúnya elhízott férfi vagyok de másik szerint ritka jó ember vagyok☺
2016. ápr. 27. 11:29
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Miért ne lehetne? Főleg netes társkeresőn, és úgy egyébként is. Nincs elkötelezve neked, vagy bárki másnak.


Borzasztóan naiv a hozzáállásod, nem vagy túl életképes férfi az biztos. Ráadásul becsméreled is ezt a nőt, mert neked csak "átlagos".

2016. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Ha egy nőnek egyszerre több pasi udvarol és a nő hagyja ezt,illetve nem szól róla neked akkor azzal a nővel nem érdemes foglalkozni,mert úgysem bízhatnál meg benne a későbbiekben sem.
2016. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Bocs,ha elhízott ronda ember vagy,mit akarsz egy csinos nőtöl,Max.elbeszélget veled,de többet ne várj tőle,a jóság már nem ér semmit!!!Nem tapasztaltad még?
2016. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6. Hát basszus ha egy ilyen ritkább személyiségű férfi beszél egy nővel akkor az a minimum hogy mással nem beszél az a5nő
2016. ápr. 27. 11:35
 10/15 A kérdező kommentje:

"Nem tapasztaltad még?"


Ezt nem nagyon ugyanis most nem rég tért végett egy kedves csinos aranyos lánnyal egy 3 éves kapcsolatom. Szerintem csak azt a nőt kell megtalálni akinek a benső fontos

2016. ápr. 27. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!