Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Ti járnátok rendőrtisztte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Ti járnátok rendőrtiszttel? Ha bejön...

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 14:51
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
talán
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Ès ha rendőr tiszthelyettes?
2020. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És ha vámtiszt?
2020. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D látom vannak verziók
2020. aug. 6. 15:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam együtt rendőrökkel (irodában). Barátnak, beszélgetőpartnernek kiválóak, de párkapcsolatba én személy szerint nem szeretnék kerülni velük, nekem túlságosan macsók.
2020. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És ha tiszta?
2020. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A bejövés az önmagában kevés. Szerelem is kell hozzá. Ilyeneket nem írtál hogy becsületes, kedves, úriember. Magyarán hivatástudatból van a szakmájában és tiszta szándékkal. Magyarán nem korrupt.


Ha ezek megvannak akkor is ott a kérdés hogy vajon bírná e a társ ezt az életformát. Ha van nagy szerelem akkor nyilván megpróbálja az ember de ugy hogy tisztaban van mindket fél ezzel. De bármikor berendelhető, ha olyan akkor vezényelhető. Én nem szavaztam.

2020. aug. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mégis szavaztam egy nemmel!
2020. aug. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, imádom az egyenruhásokat :)
2020. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ha zászlós?
2020. aug. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eleg sok az igen, ahogy latom, szval biztos a zaszlos is kapos lehet a noknel, ha amugy bejon nekik kulsore.
2020. aug. 12. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!