Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs barátnőm? Leírás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm? Leírás lenn!

Figyelt kérdés
22 évesen még mindig nincs barátnőm, sőt, még csak kettő komolyabb volt eddig. Miért van ez? Miért ilyenek a mai lányok? Van megbecsülésnek örvendő munkám, egyetemen tanulok, csúnya se vagyok, van humorom, könnyen megtalálom a közös hangot bárkivel. De a friend zone dolgon sosem jutok túl. Tippek esetleg? Ha tetszik egy csaj, vagy foglalt, vagy út közben derül ki, hogy még rajtam kívül beszélget 4-5 másik pasival. Mit csinálok rosszul, hol rontom el?

2020. aug. 9. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Az általad leírtakból kiindulva: nagyon csekély önismerettel rendelkezel + görcsös vagy. Eleve, ha már volt két komolyabb kapcsolatod, azokból tanulhattál volna azzal kapcsolatban, hogyan viselkedsz egy kapcsolatban, mik a gyengeségeid, miken kellene elkezdeni javítanod, stb. Meg hogy a korábbi önmagadhoz képest miben változtatott rajtad ez a két kapcsolat.
2020. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott rontod el, hogy nem vagy türelmes, hogy bevárd azt aki valóban megmozgat minden téren. Kapkodsz ide-oda, mindenkihez,mert ez a "trendi" aztán csodálkozol, hogy kiégsz.
2020. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Plusz infó, ami lemaradt: anyagi téren sincs gond, saját autóm is van, öltözködésemre is odafigyelek, kedves vagyok mindenkivel. Talán túlságosan is.. lányokkal előzékeny vagyok, odafigyelek minden apróságra. Nagyon hiányzik odabújni valakihez a nap végén, de így esély sincs rá.
2020. aug. 9. 21:59
 4/18 anonim válasza:
100%

"Mit csinálok rosszul, hol rontom el?"


Szerintem tulsagosan feszulsz a teman ... lazulj el es csajozz amikor csak lehet.

2020. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, erre jutottam én is, hogy ráfeszülök túlságosan, ezen csökkenteni kell. De nem megy egyszerűen. Mire eljutok odáig, hogy elhívnám valahova, vagy visszakozok, megijedek, vagy már túl késő. Amit az első írt, önismeret és önbizalom hiánya is közrejátszik.
2020. aug. 9. 22:01
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Tökösség, jó duma, magabiztosság, humor, kezdeményezőkészség, férfias és domináns viselkedés.


Ezek hiányoznak valószínűleg.

2020. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Merev vagy és szar társaság valószínűleg. Akinek folyamatosan az pörög az agyában, hogy ménincs nőm, az nem lehet valami fantasztikus beszélgetőpartner. Legalábbis az ilyen "látszólag tökéletes" ismerőseim mind ott véreznek el randin, hogy baromi kínossá teszi a viselkedésük az egészet. És nem egy nagy élmény az egész ember, mert vagy a dugatlanságával van elfoglalva vagy pedig az egójával és azzal, hogy mije van és mit ért el azon kívül, hogy kapcsolat.
2020. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A magabiztosságon kívül minden megvan, erre nagyon nagy hangsúlyt fektetek, és tudatosan odafigyelek rá. De azt vettem észre a lányokon (tisztelet a kivételnek), hogy nekik valamiért ez az előzékeny stílus nem jön be. Ha elhívod vacsizni, elmész érte, veszel egy csokit ajándékba, meghívod a vacsira, majd hazaviszed, a végén még egy puszit se kapsz, köszönömöt is csak halkan, majd jóéjt, szia-szia, és nem látod két hétig.
2020. aug. 9. 22:04
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8: aki ilyen, annak nem kellesz, ilyen egyszerű. Ennyirenem bírod a visszutasítást, kérdező? Ja, amúgy meg ez az "én nagggyon kedves vagyok ám mindenkivel" önfényezésed kifejezetten gyomorforgató. Aki magától kedves, nem a viszonzás reményében, az ezt nem emlegeti föl, pláne nem vadidegeneknek egy internetes fórumon.
2020. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9: Nem, nem emlegetem fel egyáltalán. Vázoltam csak a teljes képet.
2020. aug. 9. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!