Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem sikerült senkivel...

Miért nem sikerült senkivel sem táncolnom/kavarnom egy szórakozóhelyen? (hosszú leírás)

Figyelt kérdés

Külsőre - értelmetlen szerénykedést mellőzve - szerintem jól nézek ki. Egy pesti szórakozóhelyen voltunk haverommal, meg 4 csajjal. Rengeteg egyetemista csaj volt, mégsem sikerült egyet sem felszednem. Csak egy kis dörgölőzés, esetleg smárolás lett volna a cél. Volt egy, akivel már elindultunk, hogy meghívom, tehát szerintem ott összejött volna valami, de a barátnői meg elküldtek a fenébe... Pedig a lány meg benne volt.

Egy másik csaj meg bejelenti, hogy van palija. És ez igaz, mert egy másik gyereket is teljesen ignorált. Kérdés persze, hogy akkor minek van ott, de mindegy is. Lehet, hogy nem velem volt a baj, csak egyszerűen pechem volt? Minden csaj a barátnőivel volt, alig vették a lapot, meg alig akartak esélyt adni, hogy kiszakítsam az egyiket a barátnők közül. Vagy lehet, az volt a baj, hogy egyedül mentem oda az emberekhez? Haverom eltűnt, azért voltam egyedül, de nem lényeg.

Segítenétek? Mert az önbizalmam kicsit lelankadt, pedig tök pozitívan álltam az egészhez. Remélem, nem velem van a baj. Se bunkó, se büdös, se alacsony, se ronda nem vagyok, szerintem fejben kéne még fejlődnöm, hogy mit, hogy kell. Rámenősnek, meg odamenősnek muszáj lenni, mert a nők úgyse fognak, max (!) várják.

Köszi, hogy elolvastad.



2018. nov. 15. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj sincs veled,csak észre kellett volna venned,hogy ők csak egy sima csajos estét akartak maguknak ahol kidumálják a dolgaikat és ebbe egy idegen nem fér bele.
2018. nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Bár olyan hangos volt a zene, hogy a kommunikációhoz üvölteni kellett. Lehet csak táncolni jöttek, a könnyűvérű csajokat meg a gyorsabbak már ellopták.
2018. nov. 16. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
En arra szoktam varni hogy oda jon valaki, viszont annyira elutasito vagyok es nem veszem eszre abban a pillanatban. Lehet ezek a lanyok is igy voltak😄
2018. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne gondolod túl, most nem volt szerencséd, ennyi.

Ha oda mersz menni kezdeményezni, sőt az egyik ment is volna veled ha a barátnői nem kavarnak be, akkor semmi gond nincs veled. Mindig minden nem jöhet össze, majd legközelebb sikerül.

2019. márc. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!