Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér lányként jobb, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér lányként jobb, hogy ha abszolút lemondok arról, hogy kapcsolatom legyen? Mi a rosszabb, a túlsúly, vagy a mindenhol lógó, megnyúlt bőr?

Figyelt kérdés

Elég nagy túlsúly van rajtam, igaz, lassan( nagyon lassan) mennék lefelé a kilók, de legalább 1,5-2 év, mire lemegy, ha nem több, és akkor még mindig marad a logó bőr, az amúgy is kicsi mellém helyett is csak a bőr. Eddig nem sokat fogytam, azt is lassan, de már most is erőteljesen látszik a bőrömön 21 évesen, ennél csak rosszabb lesz.Plasztika esélytelen, annyi pénzem sosem lesz erre a célra.

Szóval akkor sem lesz esztétikailag jobb a helyzet ha elértem az egészséges súlyt, de legalább az egészségemnek használ a fogyás.


Volt már kapcsolatom, de egyikben sem éreztem hogy tényleg számítanék bármit is, illetve évek óta a barátkozás is nehezen megy, nem hogy az ismerkedés. Érthető módon taszító emberrel még szóba állni sem nagyon akarnak mások, egyetemen itt ott amott, így nem igazán van társaságom. Hiányoznak az emberi kapcsolatok, a barátok, de leginkább attól tartok, hogy párkapcsolatra se így, se úgy nem fogok majd kelleni soha.


Tudom, hogy nem a külső az egyetlen ami számít, de ha az nincs rendben, hiába kedveli valaki a személyiségem, nem elég egy kapcsolathoz, ezt már "megtanultam".


Van arra esélyem így, hogy 1,5-2 év múlva legalább szóba álljanak velem a férfiak, vagy jobb ha teljesen máshogy tervezem az életem, és lemondok arról, hogy családom legyen egyszer?


Férfiak, ismerkedésnél ( bár még nem aktuális) jobb előre közölni, ha a nő sokat fogyott, és emiatt a bőre enyhén szólva is csúnya a ruhák alatt?


2020. aug. 10. 15:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%
"A lakcím szerint területileg illetékes kórház plasztikai sebészeti osztályához lehet fordulni kizárólag háziorvosi beutalóval, ami tartalmazza a kiindulás legmagasabb súlyát és fogyás nagyságát."
2020. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

Pityegsz 1-2 év miatt???

Más egy életen át tolószékben élhet, egy másik meg vak, mozgássérült s esélye sincs változásra...

Simán lefogyhatsz ropira is akár...ilyen élelmiszerárak mellett...

Elvileg kaphatsz állami támogatást is műtétre csak kilincselős a dolog, de meg kell próbálni.Keress utána, ajánlom.

Aztán még siránkozhatsz a neten is támogatásért...látod a két gyereknek is összedobták a milliókat őssejt bulira...


A tehetetlen ember adhat fel csak mindent.

2020. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elég az, hogy a nőgyógyász dokumentálta
2020. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!