Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megölhet egy kapcsolatot, ha a férfi abszolút semmi jelét nem mutatja a féltékenységnek?

Figyelt kérdés
Általában a kapcsolatokat ugyebár pont a féltékenykedés szokta szétbarmolni. Viszont mi van a másik szélsőséggel, amikor egy férfi sohasem féltékenykedik?
2015. ápr. 8. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs oka rá és úgy nem féltékenykedik, akkor szerintem nem. Jó lenne, ha mindenki ilyen lenne.
2015. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mandula95 válasza:
56%
A féltékenykedést általában az önbizalomhiány okozza, esetleg a másik félben való bizalmatlanság. Szóval semmi okod emiatt aggódni, a féltékenység nem feltétlenül egy jó kapcsolat velejárója :)
2015. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan kapcsolatom,ahol a férfi egyáltalán nem volt féltékeny.Annyira nagyon mély érzelem nem is lehetett benne.Szerintem egy nagyon pici féltékenység nem árt,nagyon pici ami még egészséges,ez van a mostani kapcsolatomban is.Tehát nincs számonkérés,kutakodás,stb,csak néha 1-1 mondatot ejtünk el viccesen,amiből érezni lehet hogy fontos a másik.
2015. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sem a beteges féltékenység, sem a közömbösség nem jó. Szerintem ha egy emberből soha semmi nem hozza ki a féltékenység szikráját sem, ott felmerül a kérdés, hogy szereti -e egyáltalán a párját az illető?
2015. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nektek nőknek semmi se jó!
2015. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az én párom pszichologiát tanult, így mindig el tudja rendezni a kellemtelen érzéseket magában, mint például a féltékenységet. én sose láttam féltékenynek, és azt mondta sose volt. Engem zavart, mert úgy gondoltam, hogy ha szeret, akkor egy minimálisan félnie kellene attól, hogy elveszít, de nem. Aztán egy veszekedésünk alkalmával azt mondtam neki, hogy a lakótársunk, aki régi jó barátja, sokkal jobban megért engem és erdeklődik után. azt mondtam hogy a szoba társa jobban képes elfogadni amit állítok valamivel kapcsolatosan. Ezután sokszor jött és kérdezgette csak úgy szimplán, hogy miért gondolom ezt és miért mondtam ezt. Igen, a féltékenység "végre" látható alakot öltött nála. Gondolom eddig eszébe se merte venni vagy egyszerűen csak nem tudta vizuálni magában az elvesztésem esélyét. Szóval azt gondoltam , azért nem féltékeny, mert nem szeret de most már tudom, azért nem volt féltékeny, mert a veszélyeztető férfi alak nem volt elég közel. Úgy értem jó barátja ,aki velünk lakik és sok időt tudok eltölteni vele kettesben, ez a kép elég erős volt az agyában, hogy képes legyen megijedni.

hozzá tennám nem történt semmi a szoba társal és beszélgetni se beszélgetünk, csak néha mond valamit az egészséges életmódról, de ennyi. kedvel és normális de tiszteletben tartja, hogy a barátjának barátnője vagyok, de amugy se kezdene ki sose velem, így nem is értettem miért féltékeny ő rá a barátom, hisz ő lenne a legutolsóakivel megcsalnám. Ha egyáltalán megcsalnám, de eszem ágában sincsen!

szóval a válasz szerethet attól még ha nem féltékeny típus de nyilván eddig nem érzett igazi veszélyt arra, hogy elveszíthet. De ezzel ne játsz és ne próbálj meg belőle féltékenységet kicsikarni, mert az csak ronthat a helyzeten!

2015. ápr. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!