Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiakat kérdeznék! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdeznék! Hogyan keressek társat ha nem vagyok magamutogató típusú nő?

Figyelt kérdés

Meg szoktak nézni, talán szimpatikus is vagyok, de ennyi és nem történik semmi, mindenkit továbbsodor az élet.

Négy éve összejöttem egy pasival mert nagyon nyomult rám, és mikor jártunk azt mondta, szereti hogy nem mutogatom magam, és nem sejthető hogy jó a szex velem.


Most viszont már harmadik éve nincs senkim, és hiányzik az intimitás is, mégsem rakom ki semmimet, mert nem tetszik a ribi stílus.

Így viszont nem keltem fel a férfiak érdeklődését. Akkor mit csinálok rosszul?


2020. aug. 11. 13:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene egy ilyen szolid nő).

Mi tegyél?

Egy kicsit változtass azért a frizurádon, az öltözékedet frissítsd, mani-pedikűr, menj közösségbe, sportolni, ismerkedni lehet még rendezvényeken, munkamegbeszéléseken, tanfolyamokon.

2020. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!