Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook alapjan honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook alapjan honnan lehet rajonni, hogy egy csaj magamutogato, felszines, bekepzelt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 20:00
 1/5 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
12%

1) kint van a melle?

2) ha csúnya, szegény vagy, válaszol?

3) mennyi képet tesz ki magáról, miket ír?

2016. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Onnét ,hogy állandoan posztol,ruhákat,és csak magátol van kép
2016. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont, én még hozzátenném h mennyi like van a képén, és hogy hány százalékban fiúktól kapta a likeot..
2016. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2.

Mi az, hogy csak sajat magarol vannak kepek? Kirol kellene legyen? Ha nekem van egy facebookom, akkor nem fenykepezem le a szomszed kutyajat es teszem fol.

2016. jan. 3. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem pedig van képem a szomszéd kutyáról. De tényleg. :D

Amúgy inkább az a nem mindegy, hogy milyen kép. Nem árt a barátos, családos képekből se pár, de ez nálam se nagyon van, csak ha beleegyeznek. Ha egy csaj kétnaponta feltesz egy pózolós, tök ugyanolyan szelfit, mint az eddigi, az halál unalmas, gáz és innen már sejthető, hogy magába van esve. Ha csücsörítős, csöcskidobós, széteffektelt, az még cikisebb csaj.

Ha a képen hangsúlyos, hogy milyen márkás cuccai vannak, milyen verdába tette a seggét, milyen drága telója van... az is a fentiekre utal.

Ha a megosztásai csupa közhelyes idézet, épp menő sláger, márkás cuccos nyereményjáték... na akkor tényleg tipli van. :D

2016. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!