Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki mindig egy rakás szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki mindig egy rakás szerencsétlenség volt, az az is marad?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés rólam szól. Az életemben eddig még semmi nem jött össze, amit szerettem volna. Régen az osztályban ki voltam közösítve, pedig senkit se bántottam meg. Még akiket anno a barátaimnak tartottak is cikinek tartották hogy velem mutatkoznak, legalábbis ezt éreztették, meg át is vertek. Régebben jelentkeztem főiskolára, oda se vettek fel. Csúnyának nem vagyok csúnya, de a férfiaknak még se kellek. Valahogy egyiküknek se vagyok elég jó, akikkel jártam is otthagytak egy pár hónapnyi járás után. Azt érzem kevés vagyok más emberekhez képest. :(
2020. aug. 12. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Jó kérdés. Ne tartsd magad annak. Lesznek elegen akik majd ezt felróják neked. Próbáld nem meghallani őket. Valószínű rövid és szomorú életed lesz; próbáld meg valahogy mégis élvezni, vagy legalábbis elfeledkezni arról, hogy mennyire nem jó. És csak reménykedni és reménykedni, mindig. Mások előtt eljátszani, hogy csak elvont/furcsa vagy, és nem szerencsétlen. Nem egyszerű feladat!



Én is beszoptam ezeket amiket írtál, általános suliban csak futhattam max a "barátaim" után akik mindig kiakartak használni, aztán végül leszartam az egészet és onnantól jött a rinyálás, hogy én beképzelt vagyok. Középsuliban kapásból beképzelten indítottam, de mellé humoros voltam, furcsa és extravagáns, amit kedveltek, jó idők voltak. Fősulit beszoptam 2 év után nem volt pénz folytatni, kapcsolatom ugyan volt, de csak arra szolgált, hogy még keservesebb legyen utána a legtöbb dolog, mert már ezen is túlvagyok, nem lesz újra az, ami régen volt. Tehát erre sem vágyhatom a jövőben már. Én általában valamiért fiatalabbnak és alacsonyabbnak érzem magam másokhoz képest még úgy is, hogy sokkal magasabb vagyok és általában azonos korosztály.

2020. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Pszichológust javasolnék, aki segít rávilágítani, hogy minek mi az oka.

Tarts ki!

Javítható, megoldható a gondod.

2020. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Új társaságot kéne keressél, ahol még nem ismernek. Valami nyitott, befogadó csoportot. Legjobb, ha hobbival kötöd össze.
2020. aug. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs rá semmilyen szabály, hogy az maradj, tehát nem. Jobb hozzáállást javaslok.
2020. aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg, hogy mibe vagy jó. Milyen főiskolára mentél volna? Ajánlom, hogy menj egyetemre ha tudsz. Gimiben én is szerencsétlennek éreztem magam, mióta felvettek az egyetemre, megjött az önbizalmam! Mikor jelentkeztél? Szerintem jelentkezz újra!
2020. aug. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Észre kellene venned a nem teljesen tökéletesen kinéző férfiakat is. Nekik kellenél.
2020. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem jöttél rá arra, hogy mi okozta az eddigi sikertelenségeidet, akkor továbbra sem fog megoldódni a probléma.

Próbálj meg tudatosan változtatni az életeden, önsajnáltatás helyett.

2020. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!