Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-asok, milyen érzés nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-asok, milyen érzés nektek h szingliként, szinte kiöregedőként mentek, sétáltok a szabadtéri rendezvényekre? Nem rossz érzés? PErsze azokra vonatkozik, akik egyedül is tökösek, eljárnak otthonról ide-oda kisebb rendezvényekre.

Figyelt kérdés
Közben meg ugye látjátok a tőletek fiatalabb, boldog (látszólag) párokat...
2020. aug. 13. 16:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igaz, csak az a baj, hogy a 20-as korosztály meg úgy néz ránk 33 felettiekre, mint valami nyugdíjas mamára és papára. Nekem is fura ez az agymosottság. Mi lesz majd 8-10 év múlva ha ők is ennyi évesek lesznek? Felakasztják magukat?
2020. aug. 13. 16:54
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindegy, ő hogy néznek rád? Gondolom, nem velük ismerkedsz....vagy igen?
2020. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%
11: komolyan kérdezem, számít? Releváns neked, hogy mit gondol rólad egy 20 éves, ha te 30 vagy? 20 évesen releváns volt, hogy mit gondolt rólad egy 10 éves? Ne őket akard felszedni és hidd el, minden problémád megoldódik, ha a saját korosztályodra fókuszálsz, nem pedig közéjük próbálsz beilleszkedni. Csak az irigy a 20 évesekre, aki velük akar versenyezni. Én nem akarok, örülök, hogy már elmúltam annyi. Örülök, hogy most ilyen vagyok és hozzám hasonló párra vágyom. :)
2020. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
25 felettiekkel, mivel 30 felett alig-alig van már szingli nő. Csak nézz szét. Amelyik meg van is, az nem téged keres. Pont. Ergó marad a 25-30 közötti
2020. aug. 13. 17:02
 15/22 anonim ***** válasza:
97%

már megint ez a 30-as kérdés...


most komolyan? ennyi ostoba van aki szerint egy 30-as már idős?

2020. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
3%

#15

Én 30 éves korom körül már idősnek éreztem magamat.

Munkahely sok éve, gyerek, lakáshitel, betegeskedő szülők, temetések.

Nem egyformán érünk.

2020. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Szerintem idős ez a korosztály már. Vagyis ha abból indulok ki hogy 20 ból 19 huszonéves úgy néz rám és a sok tucat 30-as ismerősömre, mint az ufókra, hogy minden táncikálsz még a szabadtéri táncos rendezvényen 34 évesen....De ők táncolhatnak 24 évesen...
2020. aug. 13. 17:39
 18/22 A kérdező kommentje:
hogy minek táncikálsz
2020. aug. 13. 17:39
 19/22 anonim ***** válasza:
97%

Jó szar ismerőseid lehetnek. Én anyukámmal (64) szoktam menni koncertre 24 évesen. Meg ők is szoktak kettesben a párjával. Soha egy megvető pillantást nem láttam.


Az egyik nagy zenei fesztiválon találkoztunk Hollandiában 3-4 éve egy 50-es magyar párral, aznap este úgy becsűrtünk együtt, mint az albán szamár. Hatalmas forma volt mindkettő. Mesélték, hogy hány hasonló élményük volt mindenféle korú és nemzetiségű emberrel...


Ki nem szarja le, hogy hogy táncikál egy 30 éves?

2020. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
36 F vagyok, most nem vagyok szingli, de soha nem volt ebből problémám. Ugyanúgy eljártam fesztiválozni egyedül is, egyáltalán nem minden huszonéves van boldog kapcsolatban nem tudom ezt honnan veszed, vagy milyen körökben forgolódsz, igaz még ha úgy lenne, engem az sem zavart volna egyáltalán, nem vagyok irígy mások boldogságára.
2020. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!