Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-asok, milyen érzés nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-asok, milyen érzés nektek h szingliként, szinte kiöregedőként mentek, sétáltok a szabadtéri rendezvényekre? Nem rossz érzés? PErsze azokra vonatkozik, akik egyedül is tökösek, eljárnak otthonról ide-oda kisebb rendezvényekre.

Figyelt kérdés
Közben meg ugye látjátok a tőletek fiatalabb, boldog (látszólag) párokat...
2020. aug. 13. 16:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
26%

29 vagyok de még nem érzem magam kiöregedettnek. Simán elvegyülök a 16-18-as korosztályban is . Sőt kizavarnak a termál medencékből mert azt hiszik nem vagyok még 14.

22éves pasikat is simán felszedhetem. Szóval nem érdekel a korom

2020. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
30%
Milyen érzés, töki, elmondjam? Hogy a huszonéves csajok jó része hogy néz rám? Most figyelj: csillogó szemekkel. 50 vagyok, és arcra, testre, dumára, egyáltalán férfiasságra, összképre jobb vagyok, mint a kis szúnyogcsődör vagy puhányka palijaik, hiába a fiatalság, anyagiakról ne is beszéljünk. Nyilván nem nyomulok rájuk, tudom, hol a helyem, de levarrhatnék nem egy ropogós pipit. Csak megkérdezted, hogy milyen érzés.. Ilyen.
2020. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!