Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen csak azok akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen csak azok akarnak komoly kapcsolatot akik nem jönnek be, akik meg bejönnek és szimpatikusak csak haverkodni akarnak vagy pedig barátság extrázni stb.?

Figyelt kérdés

Másnak is ez a tapasztalata? Már kezdem feladni a párkeresést.

27 N



2020. aug. 14. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Hasonló a tapasztalatom
Egyáltalán nem tapasztaltam ezt
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Hát, talán ez a következménye annak, hogy mind ugyanarra a pár überpasira hajtotok, nem gondolod?


Az a pár férfi annyi punci kap meg, amennyit csak akar, akkor meg minek akarjon bármi komolyat? A többi férfivel meg nem foglalkoztok, mert többre tartjátok magatokat. Akkor marad ez.

2020. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, de itt nem arról van szó, hogy überpasi. Ha valaki nem vonzó a számomra vagy a személyisége nem passzol hozzám miért kellene vele összejönnöm? Itt nem az überpasi kategóriáról van szó, hanem hogy a férfiak (átlagosak is) nem akarnak manapság mást csak szexet. Aki még fél, hogy egyedül marad mert nem olyan adottságai stb. vannak mindent megtesz, hogy valami nőt leakasszon és a nő vele maradjon...

2 véglet van én ezt tapasztaltam.

2020. aug. 14. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagy elég szép ahhoz (hiába tartod esetleg annak magad), hogy olyan férfi akarjon téged barátnőnek, akit te átlagosnak tartasz, de egyébként helyes arca van.
2020. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

"hanem hogy a férfiak (átlagosak is) nem akarnak manapság mást csak szexet. "


Ja igen, a Tinder *pont* arról híres, hogy a nők az átlagos pasikkal foglalkoznának.


De látom, nem akarod érteni a lényeget. Ha egyszer minden nő ugyanarra a pár pasira hajt, akkor ez van. Tök mindegy, hogy hogy hívjuk őket.

2020. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy ez tényleg vicces, hogy minden

közepes nő is csak olyan férfit húz jobbra, aki pont az esete és elvárják, hogy ezek a férfiak ne azt mondják ezen nők fejére, hogy "hááát, nem valami jó".

2020. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, ne haragudj de egy férfi sem lenne együtt olyan nővel, akihez nem vonzódik és nem passzol a személyisége. Nem csak a nők vannak így. Én már kipróbáltam azt, hogy nem jött be az illető de rendes és akkor na próbáljuk meg, siralmas lett a vége, őt becsaptam és magamat is. A férfiakat sem kell félteni, mert egy átlagos férfi is az insta típusú nőkre hajt csupán. Aki átlagos nem veszik észre...
2020. aug. 15. 00:11
 7/7 anonim ***** válasza:

"de egy férfi sem lenne együtt olyan nővel, akihez nem vonzódik és nem passzol a személyisége."


Azért vicces, hogy éjjel-nappal toljátok, hogy mennyire igénytelenek a férfiak, mégis ha magatokról van szó, valahogy nem nagyon akar összeállni a kép.


A férfiak (egy része) bármilyen nőt megdug, aki hagyja magát, még a legjobb pasik egy része is ilyen. Az, hogy téged Tinderen a szuper pasik jobbra húznak és/vagy meg akarnak dugni, nem azt jelenti, hogy vonzódnak hozzád, hanem azt, hogy a bármilyen nő halmazba tartozol, ezt nem ártana, ha megértenéd. Ezeknek a férfiaknak holnap már nem létezel, egy numera erejéig azt fogják neked mesélni, amit hallani szeretnél, hogy minél gyorsabban lekerüljön rólad a bugyi, utána meg köddé válnak, mert ott van nekik egy tucatnyi nő, aki várja, hogy sorra kerüljön.


"A férfiakat sem kell félteni, mert egy átlagos férfi is az insta típusú nőkre hajt csupán."


Aham, ez pont így van. Veled vitatkozni olyan mint egy laposföld hívővel, egy teljesen más, saját magad elképzelt világban élsz, aminek semmi köze a valósághoz.

2020. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!