Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy az új pasitok informatika PhD-vel rendelkezik, és brutto 1,8 millió forintot keres?

Figyelt kérdés

Kevésnek éreznétek magatokat hozzá? Arra ösztönözne, hogy ti is tovabb tanuljatok?


Vagy nem váltana ki belőletek semmit?


2020. aug. 16. 08:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%
Tehát ha életed szerelme udvarol neked, de gazdagabb, elküldöd a fenébe? Tovább megyek, ha melletted fejezi be az egyetemet és utána lesz gazdag, elválsz tőle? Idióta....
2020. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, de semmi közöm a pénzéhez, személy szerint nem mozgat meg különösebben a dolog. Ha addig nem tűnt fel, hogy ilyen jól keres, ameddig összejöttünk, akkor valószínűleg értelmes dolgokra (szóval nem béemvére, tökömtudjamilyenmárkájú drága öltönyre, fukszos karórára és egyéb c.gányos sz.rságokra) költi a pénzét és szerény, úgyhogy extrán örülnék, hogy hasonló értékrendünk van. Orvosira járok, nem tudom, ennél tovább hova tanuljak, de egyébként sem kellett soha senkinek ösztönözni ilyesmire, magamtól is motivált vagyok. Esetleg a pasit zavarhatja, hogy a rezidens válaszolóhoz hasonló kilátásaim vannak anyagi téren, de ez már az ő baja lenne, nyitva az ajtó, ha menni akar.
2020. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
18%
Büszke lennék rá. És igen, motiválna, hogy én is szorgalmasabb legyek. De emiatt nem érezném magamat kevesebbnek. Szerintem egy férfi sem vár majd 2 millás fizetést a párjától. :D :D
2020. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!