Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen oldalon ismerkedjek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalon ismerkedjek az interneten átlag alatti külsejű, húszas éveim közepén járó nőként, ha a Tinder nem vált be?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi volt a baj a Tinderrel?
2020. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Budapesti létemre is kevés matchem volt, nem igazán húztak jobbra.
2020. aug. 16. 08:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk itt ezen az oldalon, én velem. 26/F
2020. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Az mit jelent, hogy átlag alatti külső?


Talán el vagy nagyon hízva? Akkor fogyj le.

Talán slampos az öltözködés? Miért nem veszel divatosabb ruhákat?

Talán negatív és búvalb..szott a kisugárzásod? Akkor tanulj önszeretetet, pozitív gondolkodást, légy harmóniában önmagaddal.

2020. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor zenyleg nagy lehet a baj ha pesteb tinderen nem ment a dolog, kb a legnagyobb huspiac/csomopont az országban. Tonda vagy?leharcolt?formatlan?
2020. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Domboldalon.
2020. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én jobbra húználak a Tinderen!;)

(Küldj képet privátban, köszi)

2020. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hirdetések


Keresési eredmények

Internetes találatok


Társkeresés - Napos Oldal Alapítvány

naposoldal.org › index.php › hirdetes › tarskereses

de segédeszközzel tudok járni. ... Hozzám illő barna szemű 20as éveiben járó szegedi hölgy társamat keresem. ... Jól főzök, imádom a természetet jó humorú életvidám társat keresek. ... Szeretnék barátkozni, ismerkedni. ... Üdv! Húszas évei közepén járó, életvidám nő vagyok, mozgássérült, Szegedről vagy környékéről ...


Fiatal társkereső - Randivonal

www.randivonal.hu › tarskereso › fiatal-tarskereso

Néhány fiatal, 30 év alatti társkeresőt láthatsz alább, de hogy mindenkivel ... Netes társkeresőn keresek, mivel a fehér lovam lesántult Ha ... Fontos számomra az ember, így elsődleges célom ismerkedni/ barátkozni. ... Nézz körül a Randivonalon, ahol csaknem 100.000 húszas éveiben járó ... Ha Te is sikerrel jársz a



Barátokat keresek - Index Fórum

forum.index.hu › Article › showArticle

Szeretnék barátkozni kortól és nemtől függetlenül beszélgetni,- akár személyesen ... Férjnél vagyok nagyon szeretem a férjem, tehát nem társat keresek, de mostanába ... mi volt a tvben( több mint 20 éve nem tévézek), celebvilág, divatőrület/trendek, ... 30-as évei közepén járó nő vagyok,Budapesten élek.

2017. okt. 24. - 30 bejegyzés - ‎26 szerző


Férj, barát, élettárs (Társkeresés, ismerkedés) - Adás - vétel ...

bolhapiac.net › no-keres-ferfit

Magányos Egyedülálló szingli életet élő 28 éves Férfi Társat keres! Férj, barát, élettárs [150x150]. Feladva: 20-08-06. Magányos éveimbe járó Egyedülálló .

2020. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!