Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lehetne, hogy a Tinder...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetne, hogy a Tinder helyett a valóságban ismerkedjetek?

Figyelt kérdés

Visszaolvasva mások tapasztalatait, ezzel férfi csak pórul járhat. Százból kilincvenkilenc férfi a rövidebbet húzza. Sokaknak ez miatt még az a mécseslángnyi önbizalmunk is kialszik, a sok elutasítás miatt (holott ki tudja az elutasítók közt is mennyi troll meleg férfi vagy kamu reklám-becsalogató profil volt).


A nők úgy viselkednek ott, mint a Borgok a Star Trekben. Felhasználják a technológiát a saját hatalmuk éreztetése érdekében, legsenkineksemkelőbb nő is hatalomittas megalomán Borggá változik a technológiának köszönhetően.

De amint elvennénk a technológiát a Borgoktól, egyből lenyomná őket a leggyengébb klingon is.

Vagyis ha egy ilyen nőhöz élőben személyesen határozottan odamenne egy magabiztos férfi és dominánsan próbálkozna, akkor egy sem tudna ellenálni.


És mivel egyre többen regisztrálnak ezért egyre jobban növelik a nők hatalmát a férfiak. De én természetesen lázadó vagyok. Bosszúból nem regisztrálok.


Mert bizony mondom néktek férfi társaim:

DICSŐSÉGESEBB CSATÁBAN HARC KÖZBEN ELESNI, MINTSEM KÉPERNYŐ ELŐTT FOTELBEN ÜLVE PÁRNÁK KÖZT SZÉTMORZSOLÓDNI ELKESEREDETTSÉGÜNKBEN!


Azokat persze, akik pl száz kilométerre laknak a civilizációtól egy erdő mélyén magányosan és havonta egyszer mennek csak be a városba, azokat természetesen megértem. Na de a többiek?

„Csak akkor születtek nagy dolgok ha bátrak voltak, akik mertek s ha százszor tudtak bátrak lenni, százszor bátrak és viharvertek”.

Tessék fölkelni és kimenni a négy fal közül! Garantálom mindenkinek, hogy ott sokkal nagyobb esélye lesz!



2018. dec. 28. 00:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Azt hittem, hogy mi vagyunk a borgok, akik kéretlenül hadonászunk boldog boldogtalannak az "asszimilációs tubusunkkal" amiből nem "húzzák" a rövidebbet :D

32/f

2018. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Menj aludni
2018. dec. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
elég buta vagy. tipikusan az a szánalmas elkeseredett 'férfi' aki azon sír hogy minden nő r1banc, csak mert egy-kettő visszautasította. jaj de sajnállak. amúgy meg megsúgok neked valamit. a jelenlegi párommal akivel már két éve együtt élek, tinderen ismerkedtem meg. jah, és ő volt az első akivel találkoztam. szóval ha felmerült volna esetleg benned, igen, csak te vagy ilyen szerencsétlen. én kijárok a "négy fal" közül épp eleget amikor dolgozni megyek. de rohadt sokat jelent egy visszahúzódó, félénk lánynak mint én, hogy van esélye ismerkedni (neten keresztül) , annak ellenére hogy nem járok el a büdös életben kocsmázni meg vedelni, ahol a saját korosztályomat megtalálhatnám. menj csak szépen ha neked az tetszik. nekünk meg teljesen jó a tinder vagy akármelyik másik netes lehetőség. hisztizni tök felesleges, attól nem fogsz jobban kelleni a nőknek (sőt).
2018. dec. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3


Nem tudom, hogy sikerült ezt kiolvasni :-O

Egyáltalán nem ez volt a mondanivalóm.


Nem kesergek én semmi miatt és végképp nem sírok. A nőket meg aztán nem hibáztatom semmi miatt. Nincs ezzel semmi probléma, ilyen az emberek alap természete. Csak ismerni kell, hogy milyen hatásra, kik hogyan reagálnak, ennyi. Ebben semmi nem normális nincs, szinte magától értetődő, hogy a nők erre így cselekszenek. Ezzel férfiként meg kell barátkozni és kész.

Azt pedig, hogy ne utasítsonak vissza nem lehet kikerülni. Az ember elveszthet egy-két csatát, de mindig a háború végkimenetelét kell nézni.


Neked pedig őszintén gratulálni tudok, és kívánok sok-sok boldogságot nektek! :)

De nőként sokkal könyebb dolog netem ismerkedni, hidd el. A kérdésem most elsősorban férfiaknak szólt.

Nőként nem is vesztesz sokat azzal ha félénk vagy, mert csak kivárod más férfiaknak a kezdeményezését és csókolom.


Nem mondtam én sem, hogy egyből igyuk le magunkat. Alkoholt én sem iszom (speciel azért, mert az zavarja az izmok regenerálódását). Senki nem mondja, hogy a májunkat tönkrecseszve kell ismerkedni. Mivel ismerkedni akárhogyan lehet. Mellesleg számomra nem is kihívás részeg csajokat meghódítani, mi abban a kihívás ha nincs magánál a csaj? Megmondom én mi: Semmi!

Nem hisztizek, csak próbálom bátorítani-buzdítani a társaságot! Rossz nézni, amint mások eltékozolják az életüket, én igenis mögmutatom nekik, hogy az életben harcolni és küzdeni kell!

2018. dec. 28. 01:43
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
A Tindert, vagy bármelyik társkeresőt az használja, aki a való életben sikertelen ismerkedés terén (értsd: nem szép nő/önbizalomhiányos férfi). Nyilván senki nem jókedvéből társkeresőzik, hanem mert így van reális esélye ismerkedni.
2018. dec. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Nálam pont fordítva volt. Habár nem Tinder, de nem gondoltam volna, hogy ennyi lánynak tetszenék. Úgyhogy inkább adott önbizalmat ez a netes szarság. :) De tényleg sokszor ennek az ellenkezőjét olvasni.
2018. dec. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%

Én viszonylag helyes vagyok, talán ilyen top 15-25%-ban külsőre (de azért még nem extrém jóképű) és emlékszem 2016-ban amikor felmentem fél év alatt 6 csajt dugtam meg Tinderről, aztán tavaly 2-t és idén 1-et.


Egyre szűkül a piac, már én is érzem hogy egyre nőnek a nők elvárásai. Ma már szinte csak kövérekkel vagy csúnyákkal match-elek. Amúgy élőben is ismerkedem, az életemben lefektetett nők csak kb 1/3-át ismertem meg a Tinderről.

2018. dec. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Rockarc ***** válasza:
78%

Igazabol azt a mennyisegu energiat, amivel az a kreten kerdeseid megfogalmazod, majd kormod szakadtaig veded, csak egy kicsit forditanad a csajozasra, mindenki jobban jarna. Nem vagy amugy hulye gyerek, csak amit irtal is, el kene hagynod a fotelt es eloben ismerkedni. Na nem ilyen duna parti okorseggel, mint amit a masik neveddel kiirtal.


42F

2018. dec. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
XDDDD kösz haver feldobtad a napom a Borgos hasonlatoddal :'D
2018. dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

Szerény elképzelésem alapján Tinderen 2 féle férfi lehet:

1. Sikeres, de kevés az ideje, mert folyamatosan a munkájával van elfoglalva, ahol nincsenek nők a közelében. Ez kb. 10% lehet.

2. Egy lusta, antiszociális fotelharcos, aki nem bír élőben ismerkedni (mert lehet ronda is), ezért minden nőre ráír aki "szembejön vele" tinderen. Ez a maradék 90%.


De a fenti két állatfaj együtt is csupán a férfiak kb. 20%-át teszi ki. Tehát a normálisabbak nagy részét a való világban lehet megtalálni.


Nőkben szintén a fenti két kategória van szerintem, annyival kiegészítve, hogy ők nem kezdeményeznek, (bár nyugodtan tehetnék) és online a kezdeményezés nem kerül semmibe, ezért rengeteg üzenetet kapnak.

2018. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!