Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az unalmasnak mondott férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az unalmasnak mondott férfiak miért nem tetszenek a nőknek?

Figyelt kérdés
Mármint akinek sem hobbija, sem érdekes munkája sincsen. Szóval egy átlagos életet él, néha kirándul kicsit valahova és ennyi.
2020. aug. 16. 13:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
48%
Nem az a probléma, a külsejükkel van gond.
2020. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
25%
#1 +
2020. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem csak a külsejükkel. Ha én edzek, túrázok, táncolni szeretek, színházba megyek, kiállításokra, ha meg marad időm festek és rajzolok, akkor valami kreatívat tőle is elvárok. Ami lehet közös beszédtéma tárgya, esetleg közös hobbi. Arra tudok felnézni aki értelmesen kihasználja a szabad ideje egy részét, ahogy én is teszem. De gondolom, otthon ülő lányoknak tökéletes az ilyen társ.
2020. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%

Megőrülnék egy ilyen férfi mellett, de mivel ő se lenne nyitott az én hobbijaimra, ezért én se lennék jó társ neki.

Ha ő nem partner az utazásaimban és több napos túráimban, a koncertekre járásra, a színházba járásra, nem érdeklik azok a témák (például művészetek), amik engem, akkor mégis mit kezdenénk egymással?

Sehogy se tud szimpatikus lenni olyan ember, aki nem tudja hasznosan eltölteni a szabadidejét és csak otthon mered ki magából.

21/L

2020. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
23%

3as! Szerintem pont ,hogy nem. Sok otthon ülő lány a "herceget"várja aki elviszi a "hintóján ide-oda". Nézik a sorozatokat, neten a klippeket egész nap. Szürke kisegér lányoknak is elég komoly igényeik vannak.

Kérdező!! Majdnem ugyanezt mondom neked is. Mert a lányok elvárják,hogy egy pasi izgalmat hozzon az életükbe.

2020. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
Mert az embereknek általában fontos, hogy jól érezzék magukat a párjukkal, minél több mindent megélhessenek együtt, közös élményeik legyenek.
2020. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
5 Én sem kezdek olyan lánnyal, aki nem hoz izgalmat az életembe, nem pezsdít fel, nem mozgat meg. Unatkozni egyedül is tudok.
2020. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló beállítottságú nővel jól kijönnél. Velem is például, én simán elvagyok itthon, nem vágyok mindenfele tekeregni, de itthon azért szeretem értelmesen eltölteni az időm.
2020. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
#4leírta a lényeget. De amúgy vele is vitatkoznék, pont olyan egy otthon ülő unalmas pasi mint egy üres lakás akár meg berendezheted a hobbijaiddal is.
2020. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
77%
Mert mégis ki akar olyannal együtt lenni, aki unalmas? Nem azzal van a baj, ha valaki ritkábban csinál programot és szeret otthon lenni, de ha az illetőnek semmi hobbija, érdeklődési köre nincs és tényleg unalmas, akkor a hasonlóan visszahúzódóbb nőknek se fog tetszeni, akiknek azért van élete. Egy ilyen emberrel még csak beszélgetni se nagyon lehet.
2020. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!