Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg csak a külső számít vagy a jó anyagi helyzet?

Figyelt kérdés

Belsőre egy igazi álompasi lennék mondhassuk hogy a legnagyobb alfa a világon és nem veképzelt vagyok csak tudom.


Mivel a külsőm gyenge egy nő sem néz rám és mivel pénzem sincs ha rám nézne sem sokat érnék vele mert úgyis elhajtana hogy fúj egy semmire kellő vagyok aki a szüleivel él.



Igaz ha vonzó izmos pasi lennék szexre sok nő jönne mert ismerek egy ilyen fickót és egy hónap sem telik el ne vigyen ágyba egy új nőt.



Na de akkor miért mondjátok, hogy a belső számít? Ha az számítana abban verhetetlen vagyok. F/29 és szűz.



2020. aug. 6. 16:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem unjátok még?
2020. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Az édesanyád picsája, az vagy te belsőre, nem álompasi. Akinek ennyi agya van és ilyen kérdéseket tesz fel meg a dugásra pörög, annál látatlanban is megkockáztatom, hogy jobb külsőre, mint belsőre.
2020. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Így van, ahogy mondod, kérdező. Hiszen faterod is egy dúsgazdag Adonisz, vagy nem?
2020. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

Vannak olyan pasik akik nem olyanok külsőre, mint Brad Pitt, mégis fel tudnak szedni csajokat. A pénz meg... Én volt, mikor munkanélküli voltam, mégis volt barátnőm.


Szóval egy rakás értelmetlenséget írtál. Azért vagy szűz 29 évesen, mert mentálisan nem vagy rendben, kialakítottál magadban egy rakás korlátozó hiedelmet. Fordulj szakemberhez!

2020. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
100 pasitól simán érdekesebb vagyok belsőre azért vannak olyan barátaim hogy több milliós BMW-ben is ültem már, de a nőknek csak kamu a belső ;)
2020. aug. 6. 16:40
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha édesanyádnak is a külső számított volna meg a pénz, most nem lennél csóró és ocsmány és nem írnál ki ilyen kérdéseket. :)
2020. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Illene használnod vesszőket, valamint figyelned a helyesírásra. Lásd mondhatjuk és semmirekellő. A buta sztereotípiákat el kellene engedni. Ismerkedsz, aktívan próbálkozol a lányoknál vagy csak siránkozol? Nálam például nem a külső számít, a barátnőim által helyesnek mondott pasikban nem látok semmi vonzót, ők pedig azt nem értik, hogy a nekem tetsző pasikban mi fog meg engem. Volt olyan, akinél a mély hangja, másnál pedig a mosolya vagy vakítóan kék szeme keltette fel a figyelmem.
2020. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ezt is benézted, mert apám simán felszedné bármelyik csajt amelyik rám sem néz... sajnos fére sikerültem :(
2020. aug. 6. 16:48
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, számomra az értelem a legfontosabb, abból meg neked nem sok adatott. Nem vagy kitartó és céltudatos sem, mert akkor nem itt sírnál. Műveltség sem jellemző rád, hiszen írni sem tudsz. Tehát beszélgetni sem tudnék veled. Tehát nincsenek olyan belső tulajdonságaid, amik akár egy kicsikét is megmozgatnák egy értelmes nő szívét.
2020. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Buta lúzer vagy kérdező. Felejtsd el a nőket! Menjél keress egy hobbit pl kutyasétáltatás.
2020. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!