Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 evesek, akik sok eve szinglik itt. Ti nem szoktatok depressziosak lenni havonta 1-2 szer? Ha igen, hogyan leptek tul rajta? A magany az oka nektek is? 34 F, 4 eve szingli.

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 10:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

8as pont ha teljesen őszinte voltál, te vagy kész egy párkapcsolatra..

Lelki elsősorban kész kell lenni egy kapcsolatra.

2020. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Olyankor szoktam elmenni ku@hoz. Majd 1-2 hónap múlva megint jön a depi, és akkor megint megyek. Majd megint, és megint, megint megint megint megint megint megint megint megint megint megint megint megint megint megint megint megint megint megint megint. Ez a ciklikusság tart kb 10 éve, és így voltam már a fene se tudja hány nővel.
2020. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az a baj h gondmentesnek nehéz lenni manapság, én is 34 évesen jövőre költözni akarok, új város, új munkahely, plusz 1-2 év múlva veszek lakást 33%-al+ hitel. Szóval nehéz stresszemntes lenni, ami meg majd elviszi a férfi 65 éves kora előtt jó eséllyel, ami tovább strasszeli az embert...
2020. aug. 17. 11:56
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok még 30 - sőt még 29 sem - de a depresszió nagyon nem így működik. Te maximum picit szomorkodsz. Ne akarj depressziós lenni, akkor alig-alig fogsz aludni, és nem leszel képes boldognak érezni magad.
2020. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem érdekel. Csak néha jut eszembe amikor nincs kivel szexelni.

De amúgy jól érzem magam ,azzal flörtölök akivel akarok,oda megyek ahova akarok,senki nem basztat

2020. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is a k.rvázós féle vagyok, de beleuntam a sok cigányp.nába és vettem inkább gyönyörű szilikon szexbabát. De rájöttem, ha sokat szexelek, akkor azután leszek letompult és depis. A szex depresszióssá tesz, de viszont kiegyensúlyozottnak nézel ki kivülről, meg is kérdik sokan, miért érzem jól magam. Most ha valamelyik csaj leszólít, akkor a szilikon doll lett a mérce és az a baj senki nem közelíti meg a színvonalát.
2020. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
jajj, most jókat röhögök. De amúgy sok férfi tényleg így vezeti a le fezskót h k.rvázik és szilikon macát vesz otthonra.
2020. aug. 18. 11:21
 18/18 anonim ***** válasza:

Én pont azért kerülöm el tudatosan a párkapcsolatokat és zárok le minden ilyen fekérést azzal hogy bocsásson meg.


Mert pont abba hülyülnék bele ha a saját szabadidőmet valami másik személy korlátozná párkapcsolat címszóval. Ide menjünk, oda menjünk, ezt ne csináld, azt ne csináld,...

Szeretnék gyereket (ÉN MEG NEM!) című problémák.


Hogy a f....ba lehet attól depressziónak lenni hogy szabadon élhetsz ?

Azt csinálhatsz amit csak akarsz, senki nem ugat bele a magánéletedbe.

Abba hogy mit vásárolsz.

2020. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!