Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl a szakításon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a szakításon?

Figyelt kérdés

2 hete szakítottam a barátnőmmel, mert furcsán viselkedett már egy ideje és gondoltam egy olyan időpontban látogatom meg, amikor nem voltam "bejegyezve". Sajnos egy másik sráccal volt kettesben. Természetesen nem volt semmi és elakarta nekem is mondani, miután elköszöntek egymástól. Sajnos nagyon nehezen kezeltem ezt és mivel bizalmatlan lennék vele innentől és egyszerűen nem tudom elhinni, hogy máskor nem találkozgattak úgy, hogy már az első alkalommal is rajta kaptam őket, inkább megmondtam, hogy legyen vége. (természetesen voltak korábban is kisebb problémák, de ez volt az, ahol azt mondtam, hogy így nincs értelme folytatni)


Hosszú ideig együtt voltunk, így amilyen gyorsan történt az egész elválás, olyan lassan tudok átlendülni a szingliségre. Pedig az agyam tudja, hogy jól döntöttem, de a szívem folyamatosan terrorizál és emiatt se étvágyam, se aludni nem tudok normálisan és egyszerűen üresnek érzem magam.


A barátaimmal is időlegesen, amíg együtt vagyok, addig valamennyire kitudok kapcsolni, de amint hazaérek kezdődik előlről. Ez volt az első hosszabb kapcsolatom. Eddig nem éreztem még ilyet.


Amúgy rendezett az életem, egészséges vagyok, nincsenek káros szenvedélyeim, normális a családom, sportolok, felsőfokú tanulányokat folytatok és anyagilag is normális helyzetben vagyok. Még is annyira értelmetlennek érzem a mindennapjaimat azóta, nem tudok örülni semminek.


Aki már volt ilyen helyzetben, hogy ezt érezte, annak mi segített?



2020. júl. 27. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sablon duma, de tényleg igaz, az idő fog segíteni. Két hét, az még nem a lassú kategória, ha 2 év után is így éreznél, akkor már nagy a baj.
2020. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam 4 és fél év után történt a szakítás, szintén másik srác miatt pár hónapja. Én elkezdtem túlórázni a munkahelyemen (12 órázok azóta is minden nap) valamennyire segít.
2020. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Próbálom elnyomni, hogy elmegyek diákmunkára, sportolni vagy akár takarítok itthon, de ha kinézek az ablakon és látom jó idő van egyből arra gondolok, hogy biztosan valahol most is vele sétálgat és jól érzik magukat vagy amikor a közösségi oldalakon látok boldog párokat, egyből beugrik, hogy mennyi szép emlékem volt a tavaly nyárról vele...


Nem tudom, hogy az segítene-e, hogy elkezdek erőltetve ismerkedni lányokkal. Nem a szexuális kapcsolat hiányzik, hanem az a valaki, akihez odabújhatok, aki rám mosolyog, aki kérés nélkül érdeklődik felőlem... :/

2020. júl. 27. 17:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Legszívesebben azt mondanám, hogy bárcsak ne szakítottam volna vele, mert nem éreztem annyira rosszul magam, amikor megtapasztaltam az egészet, mint most, de tudom, hogy ez már nagyon nem jó irány, valamint amúgy sem akar már határozottan tőlem ő sem semmit a szakítás kimondása miatt.
2020. júl. 27. 17:33
 5/5 anonim válasza:
Mi is most szakítottunk majdnem két év után de ugyanúgy érzek mint te. Én dolgozok, 9 órát de muszáj abba hagyni mert zár a hely pedig csinalnám amig neg nem halok. Iszok is azóta és sokkal többet cigizek. Szetszakadok belülről
2020. júl. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!