Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem tudnak egyértelműek és egyenesek lenni?

Figyelt kérdés
Nem azzal van a bajom, hogy elutasítanak, hanem pont azzal , hogy nem. IGENT mondanak találkozókra, mégsem jelennek meg végül, vagy mégsem lesz semmi az egészből, a találkozók napján hirtelen minden közbejön és minden fontosabb lesz. Ha egyszer előfordul, oké. De már a sokadik ilyen van, hogy a férfi igent mond, nagyon találkozni akar, minden szuper, mégsem találkozom soha senkivel. Miért csináljátok ezt kedves férfiak? Lehetne nemet is mondani, mert ez az igen de nem és talán de mégsem, ez a bizonytalanság sokkal destruktívabb tud lenni ,mint egy nem. Vagy az igen az nem, a nem meg talán, mint a viccekben? Nonszensz.
2020. aug. 19. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Megijednek,csak a szájuk nagy.
2020. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2020. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

És a nők miért nem tudnak egyértelműek és egyenesek lenni? :/


Mielőtt felteszel egy ilyen kérdést, azért jó lenne ha visszanéznéd másokét, akik hasonló hülyeségeket irkálnak ki, miközben egy dolgot tartsunk szem előtt. Ez a szituáció pont hogy a nőkre jellemző INKÁBB. Ők azok akik általában hitegetik a pasit, sőt (!), egyszerre akár többet is, és bár nem fekszik le mindegyikkel (van olyan is), de ki kell választania a legjobbat közülük, ez szerintem nem egyenes dolog.

2020. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Mondd, ennyire unatkozol, hogy másolgatod mások kérdéseit? Az, amiről másoltad, az valakinek a valós, megélt élettapasztalatából származik, ez pedig csak az unatkozó trollságodból. Érzed a különbséget?
2020. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
2: Az az én kérdésem volt, amit valami élettelen troll másolgat.
2020. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj most őszinte leszek hozzád,el jössz velem valamit meginni vagy enni egy jót?
2020. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Annyira szép vagy hogy megijednek és nem mernek el menni, azt érzik pont ők?

Ilyen szép nő nekem nem jár.

2020. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
vagy....egyszerűen csak nem tetszel nekik, és rájönnek, hogy k**úrvára nem éri meg még egy randi sem...
2020. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az emberi faj általánosan képtelen erre. Van egyfajta kultusza a tisztességnek, egyenes beszédnek, de erre szinte mindenki képtelen, kivéve a gátlások nélkül élő pszicho embereket, az aspergeresek egy részét meg pár kiképző-őrnagy jellemű figurát.
2020. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én elmennék veled, ha igent mondanék neked. Ők miért nem? Nem vagyok gondolatolvasó.
2020. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!