Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem tudnak egyérte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudnak egyértelműek és egyenesek lenni?

Figyelt kérdés
Nem azzal van a bajom, hogy elutasítanak, hanem pont azzal , hogy nem. IGENT mondanak találkozókra, mégsem jelennek meg végül, vagy mégsem lesz semmi az egészből, a találkozók napján hirtelen minden közbejön és minden fontosabb lesz. Ha egyszer előfordul, oké. De már a sokadik ilyen van, hogy a nő igent mond, nagyon találkozni akar, minden szuper, mégsem találkozom soha senkivel. Miért csináljátok ezt kedves nők? Lehetne nemet is mondani, mert ez az igen de nem és talán de mégsem, ez a bizonytalanság sokkal destruktívabb tud lenni ,mint egy nem. Vagy az igen az nem, a nem meg talán, mint a viccekben? Nonszensz.

2020. aug. 19. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Én nem csinálom ezt, pedig nő vagyok.
2020. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Lehet, hogy nem az akinek kiadja magát net-en, és pont azért szórakozik veled, hogy megutáld az adott nőt, akinek a személyiségét felvette-és így akarja elérni ill. kivívni, hogy megutáld. Az a szerencsétlen meg akinek a személyisége lett felvéve az pedig semmiről nem tud. Csak azt tapasztalja, hogy fújsz rá mint egy megvadult bika.


Például.

2020. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
2+ Régi és ócska játék a rafkósabb, és gerinctelenebb női leharcolt egyedektől.
2020. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2+ Ehhez a játékhoz semmi más nem kell, mint kiderítse a másolandó nőt, utána menjen net-en és beszélgetést kezdeményezzen vele, és dobja fel neki a témákat, amiből meg neked irkálm te meg azt hiszed, hogy az adott illetővel csevegsz.Holott nem. Évek óta van egy ilyen nőci aki ezzel az előadással él és pontosan tudom, mire megy a játéka. Ezért én is mókáztam vele egy kicsit:D


De már unom az előadást, így neked elhúzom a függönyt.


Mert nincs oly titok mi napvilágra ne jőne-szoktam volt mondani.

2020. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerinted, kedves 4-es, valóban létezik olyan egyén, aki ezzel tölti a drága idejét?
2020. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nőként még soha nem csináltam ilyet. Akkor most mi van?
2020. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet ronda vagy és erőszakos. Inkább így koptatnak le minthogy őszintén közöljék.
2020. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés kint van férfi verzióban is. Ott a férfi nem egyenes.
2020. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8: Igen, mert erről másolta valami unatkozó troll.
2020. aug. 19. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!