Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen korosztállyal ismerkedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korosztállyal ismerkedjek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, voltam már kapcsolatban korombeliekkel, de olyanokkal is, akik 10-20 évvel idősebbek nálam. Tisztában vagyok vele, hogy a fiatalok között ugyanúgy akadnak intelligens, talpraesett pasik. Viszont mégis jobban megfognak az idősebbek minden értelemben, sokkal inkább tudok bízni bennük, tisztelni őket. Emellett sajnos látom, hogy azok közül, akik 35-40 évesen vagy később még mindig egyedül vannak, ráadásul fiatal csajokkal ismerkednek, a legtöbbel fejben valami nincs rendben, vagy tényleg úgy néznek ki, hogy ha este szembe jönne valamelyik, megijednék... Ennek ellenére sem tudok egy huszonéves pasira ugyanúgy tekinteni, mint egy harmincasra, esetleg negyvenesre. Pedig tartós kapcsolat jobb lenne, ahol főleg nem célszerű a korábban említett kategóriára alapozni, korombelire lehetne... De nem akarom, hogy valaki "ha nincs ló, jó a szamár is" jelleggel legyen mellettem. Érdemes így esélyt adnom korombelieknek, vagy hanyagoljam őket?

2020. aug. 21. 02:50
A kérdező szavazást indított:
23-28
29-34
35-40
30 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

A korodbeli megcsal majd egy jóval fiatalabbal, az idősebb hamarabb aszexuális lesz, a fiatalabb pedig egy sokkal sokkal fiatalabbal hajózik majd el.

Ez a választék a nők számára.

2020. aug. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
22 évesen a 29-34 nem vész. A nagyszüleim közt 10 év volt és szépen megvoltak papa haláláig 46 éven keresztül. A szüleim közt 7 év van és ők is jól megvannak szűk 30 éve.
2020. aug. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

40 pluszosokkal.

44/f :)

2020. aug. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
max.10 év korkülönbség
2020. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell kimondottan csak idősebeket keresni a szerelem eljön és megtalálod a párod. Az én párom 11 ével idősebb és nagyon jól meg vagyunk.
2020. aug. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!