Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek nagyon nehéz megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek nagyon nehéz megfelelni a korosztállyal kapcsolatos elvárásoknak? Nagyon arra hajtanak hogy a férfi kb pont ugyan olyan idős legyen?

Figyelt kérdés
2016. máj. 21. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, a környezetemben velem egyidős lányok nagy része 5-10 évvel idősebb pasikkal jár.
2016. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én senkitől nem hallottam még, hogy pont ugyanolyan idős párt akar magának mindenképp.

Mondjuk én pont jobban szeretem, ha kb egyidős velem a férfi, vagy akár fiatalabb kicsit.

2016. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nehéz'és kb nem érdekel,hogy ki mit vár el tőlem.
2016. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én usa inkább azt látom, az idősebbeket választják.

+5-10 év = pénz, egzisztencia, lakás, kocsi.q

2016. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem, sőt, átlag 10 évvel idősebb pasi kell nekik. Egyrészt mert lehet vele menőzni, másrészt mert azoknak már van pénzük.
2016. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük pl a 20 év körüli nőket. Közülük egy jó részüknek elég széles látókörű a gondolkodása ebben. Nagyon sokan simán elmennek 30 évig ha tartós kapcsolatról van szó és akár ez fölé is, ha szexről vagy ha nagyon megfogja őket a másik.


Fontos, hogy a nők érzelmi lények, tehát sokkal gyakrabban van velük, hogy hoznak egy döntést ("nem jövök össze 28 év feletti férfival így 20 évesen"), aztán mégis az érzelmek ezt felülírják, ha találkoznak egy pl 32 évessel, aki megfogja őket.


Én azt mondom, hogy akár te magad pl 22 éves srác vagy, akár 32 éves férfi, mindkét esetben tudsz találni magadnak 20 év körüli nőt, mert a nők nem egyformák és egyrészt van köztük aki csak pár évet tud elképzelni és van köztük aki sokkal többet is.


Én 80%-ban folyamatosan 18-23 éves lányokkal ismerkedem. Így volt ez amikor 18-23 éves voltam és így van ez már azóta, mióta több vagyok.

29/F

2016. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem Hajtottam erre kifejezetten, csak nem jöttek be már a 7-8 évvel öregebb pasik sem, és velem egykorú pasim csak egy volt, a legelső Az meg ritkán tart ki sokáig. Amúgy is inkább a nálam picit fiatalabbak tetszettek. 3,5 évvel fiatalabb a férjem.


Az a társadalmi elvárás, miszerint a férfinak kell idősebbnek lennie, piszokul hidegen hagy.

2016. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem minden nőnek ugyanaz az elvárása, de ha már van elvárás, akkor nagyon kivételes esetben történik meg az, hogy az XY kedvéért változtat rajta. Én pl. 27 éves vagyok, leginkább a 3-10 évvel idősebb korosztállyal értem meg magam. Fiatalabbal 100% nem kezdenék (most legalábbis), 10 évnél vmivel idősebb esetleg még belefér, de ha lehet, akkor ne, hogy ne legyenek később generációs gondok.
2016. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!