Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mentegeti sok nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mentegeti sok nő az aranyásókat? Mikor ez se jobb, mint a prostitúció?

Figyelt kérdés

Az egyik esetben a férfi pénzzel fizet a sexért, másik esetbe a nő fizet sexxel a pénzért.

De ha aranyásóról van szó egyből jön az itteni kommandó hogy "természetes ha a nő biztonságra vágyik" stb.



2020. aug. 21. 09:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
77%

Azért mert nem szolgáltatás és fizetőeszköz cserél gazdát.


Itt divat mindenkire rámondani, hogy aranyásó, pedig sok lány csak nem akar léhűtőkkel ismerkedni.


Tudod sokkal vonzóbb egy olyan pasi,aki gondolt a jövőjére, dolgozik, a pénzét nem elbulizta, hanem jogsit szerzett, jó munkája van.


Ez nem aranyásás, hanem egy szűrő.

2020. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
1 pont erről beszélek. Ha egy csaj összejön egy nála 10-20 évvel idősebb, kopaszodó, sörhasú helyi vállalkozóval, az szerintetek biztos a "vonzalom" miatt van...
2020. aug. 21. 09:43
 3/65 anonim ***** válasza:
83%
Az aranyásó az a vajnatimike féle nő, nem az aki elvárja a diplomát mert neki is van, vagy szereti az öltönyös,igényes férfiakat amikor ő is hasonló kaliberű nőben.
2020. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
92%

Én nem 20 milliárdos pasi + csóró nő felállásról beszélek.


Szerinted, ha én huszonéves szingli nő lennék saját autóval, lakással, jó munkával, akkor kivel kellene ismerkedni? A helyi útépítőkkel?

2020. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

4 Érdekes, hogy ezeknek a nőknek akkor lesz "saját" autó meg lakás, ha összejönnek a pacalszaftot böfögő, de pénzes vállalkozóval...

Alapjáraton "jó munka" címén tengenek lengenek valami nettó százötvenet villantó melóban, de ahogy megvan a Béla, egyszerre megy ki instára a sok "kycsymmel Indonéziába" fotó.

2020. aug. 21. 09:48
 6/65 A kérdező kommentje:
3 értem, tehát ha egy csaj diplomával nettó száznegyvenes állásban vegetál, de hirtelen "szerelemre" gyúl a nála húsz évvel idősebb, tripla tokájú vállalkozó iránt, aztán már posztolják is a képet Baliról, az nem aranyásás... aha...
2020. aug. 21. 09:50
 7/65 anonim ***** válasza:
54%

"ha én huszonéves szingli nő lennék saját autóval, lakással, jó munkával"


Ha te ilyen nő lennél, akkor vagy gazdag családból származnál, vagy örököltél, vagy már huszonévesen is aranyásó voltál, de semmiképp sem saját erőből érted ezt el! :DDD

2020. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
74%

Persze, van ilyen amiről te beszélsz, ez igaz, de nem minden esetben van így.


Én például egyéni vállalkozó vagyok 25 éves korom óta. 18 éves korom óta vezetek és 20 éves koromban lett autóm. 3 idegen nyelvet beszélek folyékonyan.


Na most akkor rám is mindenki azt mondta, amikor lett párom, hogy biztos aranyásó vagyok?!


Nem minden nő csóró.

2020. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
80%

De, saját erőből értem el.


Persze, kellett hozzá az, hogy ne kelljen albérletet fizetni anyáméknak, és az egyetem alatt se dolgozzam szarrá magam a mekiben, de azért ez nem lehetetlen.


És miért gondoljátok hogy a diplomások nettó 140et keresnek??


Jó biztosan van, akinek szar a fizetése papír ellenére is, de azért én nagyon nem ezt látom.

2020. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
77%
Azért elég sokan jönnek ki az egyetemről és kétszáz felett van a nettójuk, van aki ennél szignifikánsan többet keres. Azon kívül érdekes, hogy ha egy nő örököl egy lakást vagy segítenek neki a szülei az szégyen és aranyásás, ha egy pasi, az természetes. Hogy van ez? Valójában én azt látom hogy a nők többsége az egyetemen találja meg a hasonló kvalitású párját és mindketten hasonló körülmények között kezdenek. Aztán lehet hogy a férfi fizuja elszáll de az is lehet hogy nem.
2020. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!