Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkapcsolat valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat valójában természetbeni prostitúció a férfi részéről?

Figyelt kérdés

A jó pasik egyből kapnak szexet a nőktől, nem kell érte semmit tenniük. Sem anyagi, sem erkölcsi, sem semmilyen értelemben. Megszülettek, jól néznek ki, azt visznek haza, akit akarnak azok közül a nők közül, akik csüngenek rajtuk vagy akik Tinderen jobbra húzták őket.


Eközben van a többi férfi, akiknek udvarolniuk kell a nőknek, bizonyítaniuk, hogy ők méltóak a nő kegyeit elnyerni, teljesíteni a nő elváráslistáját és ha szerencséjük van, akkor a nő hajlandó velük a párkapcsolaton belül lefeküdni. De ezért a férfi súlyos árat fizet.


A szimbiózis pedig azért stabil, mert mindkét fél patthelyzetben van. A nőnek nehéz olyan párkapcsolatot találni, aki megfelel az elváráslistájának, így legtöbbször a külső vonzalmat fogja leadni, mint szempontot, főleg, hogy ha családalapítást is tervez, akkor a stabil egzisztencia, elköteleződési hajlandóság többet nyom a latba, mint a külső vonzalom.


A férfi pedig racionálisan mérlegel, a prostituált drágább lenne és tőle még összebújást meg csókokat sem kapna, ráadásul még ha zsémbeskedik időnként az asszony mégis ketten vannak egy háztartásra, így kényelmesebb a főzés, takarítás meg az összes többi még ha együtt csinálják is. Ráadásul az asszony még egy kis "trónörököst" is tud neki szülni, így egyrészt a szülők is befogják és végre unokázhatnak. Még ha a férfinak a gatyája is rámegy a gyerekvállalásra.


Továbbá mindkét fél részéről ott van a megszokás, a komfortzónát nem szívesen rúgják fel, ha már megszokták egymást.



2020. jún. 16. 11:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Ijesztő belegondolni, hogy van olyan, aki ezt a halom szemetet amit itt leírt, komolyan gondolja.
2020. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Lachesys ***** válasza:
90%

igen így van. amúgy is akkora nagy férfi az, aki azért csinál gyereket, hogy az anyja ne bsztassa vele. ööö vagy inkább valami házipapucs önálló akarat nélkül, amire a nők bukni szoktak?


csúnya vagy, ez van. gyárthatsz köré elméleteket, a tényen nem változtat. :)

2020. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
😂😂😂😂
2020. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%

1, Az, hogy egyes pasik minden csajnál próbálnak nyalizni, az az ő hibájuk. Ha ezek a pasik fele annyi energiát fektetnének abba, hogy javítsanak magukon (jobb kommunikáció, jobb haj, kondi), akkor mindjárt kapnának szexet úgy, hogy nem kell annyit teperniük.

2, Nem azért vagyok együtt egy nővel, mert olcsóbb, mint egy prosti és csinál nekem kaját. Azért vagyok együtt egy nővel, mert szeretek vele együtt lenni. Nem csak szexelni, nem csak tévézni, hanem programokat csinálni és néha csak dögleni a tévé előtt.

2020. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha még 30 oldalnyi ilyen ökörséget össze tudsz hordani, ki is adhatnád könyvnek.
2020. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
67%
Minden napra jut legalább egy ilyen agyrém. Őszintén szolva, én jót röhögök rajtuk. Viszont nem tudom mégis mi ezekkel a célod vagy a célotok, ha többen irkáltok ki ilyen bekönnyezős baromságokat. :D
2020. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
91%
Remélem soha nem lesz dolgunk egymással, kérdező... Ha férfi vagy, ha nő
2020. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
81%

Az első mondat bőven elég volt, onnantól csak ez az incel-alaptétel lett volna tovább-boncolgatva. Szörnyű.


És én megértem, hogy rossz így, hogy másnak van boldog kapcsolata, neked meg nincs (nekem sincs), vagy rossz úgy, hogy bowling-golyó méretűre dagadtak a heréid, de attól még ne gondolkozz így, mert csak rosszabb lesz. Talán még nem késő visszafordulni az incel útról, bár nem lesz egyszerű, de ne akarj ezen továbblépdelni.

2020. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
10%

Hát ha a párkapcsolat nem is, de a családalapítás mindenképpen "természetbeni prostitúció" a férfi részéről.

Ugyanis egy férfi is lehet szerelmes és erre jó a párkapcsolat, de a szerelem pár hónap alatt elmúlik, viszont mondjuk egy gyerek az örökre megmarad, miközben egy férfinak már rég másik nőre lenne szüksége (biológiailag).

Annyira mélyen benne van ez a férfiakban, hogy váltogassák a partnereiket, szórják sokfelé a magjaikat hogy hihetetlen. Ez az evolúció miatt van, hogy minél színesebb legyen a faj génállománya.

Én is azt mondom, félig igazad van. Ugyanis egy férfinak az egy önkénes börtön, a családba zárás és a monogámia. Az egy biológiai börtön.

2020. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

#1: Többen is, mint gondolnád.


#2: Ez az, amit senki nem fog az orrodra kötni, de légy nyugodt, a társadalom nagy része kerüli a konfrontációt és retteg kilépni a komfortzónából és aki konfrontatív és sportot csinál a komfortzónájának feszegetéséből, azokon belül is csak egy picike részhalmaz az, aki ezt nem valami végtelenül önző és öncélú intíttatásból teszi.


A legtöbb embernek a környezet, média, Isten, haza, család és egyebek adnak identitást, máskülönben elveszett pici bárányka és sokan egy egész életen át meg sem kérdőjelezik azt, hogy tényleg jó-e nekik az, ahogy élnek. Amikor eljutnak oda, hogy igen, akkor meg sokszor már késő.


Amúgy meg ha csúnya lennék, akkor nem lett volna 7 db 3 hónap és 2 év közötti párkapcsolatom meg számos szeretői viszonyom. És mindegyiket én rúgtam fel, pont azért, mert a feltételek, amiket rám akartak kényszeríteni már fojtogattak. De nem is tudom miért magyarázkodom...


#4: Ez te vagy. Különbözőek vagyunk különböző igényekkel és elvárásokkal. Van, aki kollégiumban is szeret lakni, én lakótársat sem tudnék elviselni magam körül. Még egy háziállatot sem. Egy szobanövényről sem lennék hajlandó gondoskodni és nem azért, mert ne lennék igényes a környezetemre, épp ellenkezőleg. A praktikus dolgok, minimalizmus és letisztultság híve vagyok.


#9: Ez egy lesarkított közkeletű hiedelem, valójában egyéni különbségek vannak abban, hogy ki mennyire monogám vagy hajlamos a promiszkuitásra.


Az ember pedig alkalmazkodik a környezetéhez, lehetőségeihez. És a jelenlegi kor a nőknek kedvez ezen a téren.

2020. jún. 16. 14:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!