Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van arra esély hogy bekenhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra esély hogy bekenhetem a csinos barát barátnő testét?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon csúnya vagyok,.... interneten megismerkedtem egy nagyon vonzó nálam 10 szer jobb kategóriájú nővel. A nő nyilván az elején mondta hogy csak barátság lehet köztünk mert jól el tudunk beszélgetni de kémia nincs.

Én nőhöz sem értem még soha és holnap strandra mennénk és jó lenne legalább a hátát bekenni, megkérhetem ezt vajon holnap tőle?


2020. aug. 21. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel neki, de ne ilyen perverz módon, nyálcsorgatás közben xD
2020. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát persze, csak ügyelj, hogy közben ne csorogjon a nyálad.
2020. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mostani erős UV sugárzás miatt kötelességetek is egymás hátának bekenése, így ez miatt nem aggódnék.
2020. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd,de vigyázz ne álljon a cerkád.
2020. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen perverz szemüveges fejed akkor lehet megengedi.
2020. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!