Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az ismerősi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az ismerősi és rokonsági körömben mindenki lesajnál mert még nem volt barátnőm 30 évesen?

Figyelt kérdés

Sosem kerestem, nagyon magamnak való ember vagyok de mindig megkapom hogy nem is tudom mekkora lemondást válalok én az életben hogy a magányt egyedüllétet választom és nem keresek barátnőt.

De én olyan vagyok hogy jól érzem magam egyedül, nem szeretek emberekkel beszélni vagy társaságban lenni, a gondolat hogy valakivel napi szinten vagy hetente többször foglalkoznom kell teljesen elrémiszt.

Talán hetente egy napot rátudnék szánni nőre de nem többet.

Van egy gyerekkori barátom vele is sokszor úgy vagyok ha nincs kedvem beszélni eltünik hetekre vagy napokra és nem válaszolok nem vagyok elérhető.

Munkatársaimmal is nagyon távolságtartó vagyok, bár most közeledtem egyikhez és megadtam 5+ év után telefonszámot, azzal meghagyással hogy csak vészhelyzetben hivjon. De ragaszkodom a magázáshoz még mindig.


De szülök nagyszülök testvérek munkatársak gyerekkori barátom rágnak ezzel hogy miért nem keresek valakit biztos így is találnék párt hogy ilyen asszociális magamnak való vagyok és jobb társsal mint egyedül.

Hát én ebben nem vagyok biztos egyáltalán hogy jobb lenne.



2020. aug. 6. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

Hazudni kell. Nem nagyot, csak kicsit és homályosan, hogy volt valakid a múltban, csak nem működött, vagy igazából bármit ami miatt vége lett, csak hihető legyen - és máris nem csesztet senki. Még jobb, ha összeszedsz valakit tényleg, hamar megcsal az illető és utána sem piszkálnak. Akkor elmarad a szüzességed kigúnyolása is adott esetben. Csak jól kell kitalálni a dolgokat és hitelesen. Nem árt, ha tényleg van valami alapja.



Én egy középsulis "havert" a múltkor simán leráztam; nem nagyon értette meg, hogy kettőnk közül csak neki "mókás" a tűző napon mászkálni 35 fokban, nekem viszont egy kínszenvedés. Meg amúgy se kedveltem sosem úgy igazán, egyike volt a "muszáj-haveroknak" akivel néha elbeszélgettem, de se a világnézetét, se az a tipikus orrhangú stílusát nem kedveltem, ráadásul állandóan horkantgat beszéd közben. Remélem többet nem találkozunk már. Van olyan régi haver akit szívesen látok, de csak itthon és nem az utcán, mert "az olyan bandás". Eh.

2020. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem szeretem az ilyet hogy próbáldd ki és csak az alapján tudod eldönteni hogy jó e vagy sem.

Cigiznem sem kellett soha hogy tudjam nem jó dolog és csak ártanék magamnak vele.


Haverokat nem tartok és csak úgy barátokat sem, akik meg vannak azért mert rendkivül hasznosak számomra, tehát kitudom használni hogy segítenek míg nekem sokkal kevesebbet kell cserébe adnom sokszor semmit. Nem várnak viszonzást pár jó szón kivül. Pl nincs autóm, busz helyett, ha arra jár elvitettem magam vele ide oda, és nem kér érte pénzt, vagy ha nagyon sokat is mentünk akkor is benzin pénz alatt kér pénzt, szóval nekem ez már megéri. De van sok ilyen apróság ami miatt azt mondom hasznos, tudd munkahelyeket is ahova beajánl vagy segít dolgokban amihez nem értek annyit. Hasznos információ forrás is

2020. aug. 6. 21:29
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Hát de hogy lehet tinikorodtól kezdve egyetlen lánnyal se jártál? Azért ez érdekes.. ha lány lennél még azt mondom oké, a nők szoktak lelkisebbek lenni, várnak az igazira meg ilyesmik, de férfiként te mit csináltál kamaszkorodban? Nem csajoztál? Vagy a huszas éveidben mikor minden haverod nőket fektetett meg, te nem is randizgattál senkivel? Ha más nem a szex miatt a pasik szoktak kamuzni. Ez nagyon fura. Lehet melegnek tartanak.
2020. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Az emberi társadalomban él egy olyan sztereotípia, h csak társsal lehet boldog a másik. Az olyan embereket akik intelektuálisan olyan beállítottságúak, h nem kell nekik plusz ember, nem képesek megérteni. Szerintük csak kettő ember együttesen lehet teljes életű, egyedül lehetetlen. Én az ilyeneket lelki szegényeknek hívom.

Am hasonló vok, mint Te. Nem kell nekem senki, még is csesztetnek. Sorry, de se társaságra, se szexre, se nyűgre a nyakamon nincs szükségem. Volt benne részem, így tudom miről mondok le, és örömmel teszem. Az, h önmagamnak élhetek és senki sem korlátoz semmilyen szinten, felszabadító érzés.

2020. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Sokat játszom szeretem számítógép előtt eltölteni minden szabadidőmet, fiatal koromban még inkább olyan voltam csak tanulás korlátozott, mostmár semmi sem csak a munka , így jóval több időm van hogy eltöltsem gép előtt.


Mit csináltam? Hát amikor a hormonok nagyon tomboltak önkielégítettem és az elég volt hogy elnyomjam napi szinten, illetve beszélgettem ugyan lányokkal de annyira nem érdekelt a dolog hogy ténylegesen kapcsolat legyen. Tehát úgymond kamera stb, de talizni nem akartam mert valahogy undor volt bennem(mármint hogy semmi érzelem csak vágy) tényleg csak azért csináltam hogy megnyugodjon a tiniként hormonoktól terhelt testem. Most hogy már 25+ felett vagyok elmúlt ez a kényszer is, sokkal inkább eszem van központban, tehát hormonálisan nem vagyok megörülve hogy vágyok testileg dologra de nem akarom csak hormonok. Tehát nem akarok semmit mert nekem tehernek tünik elvárások sorozatának amit teljesitenem kell és akkor sem kapok számomra elég jót. Míg én valszinüleg úgy sem felelnék meg olyannak amilyet akarok és valszinüleg nekem sem amibe kerül egy kapcsolat fenntartása.


Nem hiszem hogy melegnek hisznek, nem járok el sehova csak akkor ha vásárolni vagy ügyeimet intéznem kell. Magamnak való vagyok bárki megmondja aki beszél velem vagy több időt eltölt velem, nem hozok fel témákat, egyszavas válaszokkal reagálok stb.

2020. aug. 6. 21:37
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Kapcsolat nekem se kell feltétlenül, de az embernek vannak szükségletei. Érdekes, hogy egy 30éves férfi ezt nem érzi. Ott valami nem stimmel.
2020. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen 4-es én is elképesztően felszabadító érzésnek élem meg az egyedüllétet
2020. aug. 6. 21:39
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Szociális fóbia. Hiba a neveltetésben van + környezeti tényezők.
2020. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

6-os

Érzem, szerencsére már sokkal könnyebb reggelente egyszer könyítek magamon és ez általában kitart egész napra. Szóval nem vagyok impotens ha arra célzol de nincs akkora örült vágyam hogy nőt akarok, csak azért hogy ürítsek, megteszem magamnak könnyen és utána egésznap nyugodtan vagyok

2020. aug. 6. 21:41
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
#3: Úgy, hogy a szülei vagy nem törődtek azzal, hogy valami baj van vele, vagy fel sem ismerték, hogy valami nem stimmel. Akit valamiért nem fogad be a környezete, az gyakran ilyen lesz. Talán bántották is a kortársai, a lányok meg lenézték, így inkább kerülte őket, nem akart több megaláztatást. Suli után ezek a elmaradtak, ő meg úgy volt, hogy "legalább nem bántanak" és tartotta a távolságot a többiektől.
2020. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!