Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon létezik olyan fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon létezik olyan fiú, aki feleséget akar és nem az a célja, hogy sok lánnyal legyen szexuálisan?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
A vallásos férfiak biztosan.
2020. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Én anno 25-26 évesen jutottam el ebbe az állapotba. Más már lehet 20 évesen, más meg soha. De aki 20 évesen ide eljut, annak nagyon felnőttes nevelésben kellett részesülnie (ezt most jó értelemben mondom) és otthon nagyon jó példákat kellett látnia. Ezek többnyire nem teljesülnek.


Most nyilván nem arról beszélek, hogy ki mikor jut el ebbe az állapotba, hogy a lúzerke srác barátnőt szeretne, aki még sosem volt nővel. Hanem hogy az a férfi, aki megteheti, hogy sok lánnyal van szexuálisan, az inkább az egy lánnyal levést választja.

2020. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
létezik.
2020. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy lehet őket felismerni?
2020. aug. 21. 16:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Én most, 20 évesen érzem azt, hogy 1 lány mellett szeretnék maradni. De, hogy honnan lehet őket megismerni erre nincs válasz, ugyan olyanok mint mindenki más. Én is teljesen átlagos vagyok.
2020. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
5. És ezt akkor is így gondolnád, ha én most téged jóképűvé, magassá, izmossá, gazdaggá, jó dumássá, tökössé, magabiztossá varázsolnálak és rengeteg lányt megkaphatnál? Mert ez az igazi kérdés.
2020. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb fogom a Jetyt látni reggel a tükörben.
2020. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Létezik. Akik nem annyira lányvadászok, hanem inkább visszahúzódóbbak, ők többnyire komoly kapcsolatot akarnak. Igen, tudom, itt jön a 22-es csapdája, mert ezen személyek a nők szemében a lúzerek...

Akkor meg kit akartok Kedves Hölgyek?

2020. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem f4szom, nem létezik, ágyba-főbe sz0patni akarunk titeket meg kihasználni
2020. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sirt mar csaladapa a vallamon, hogy ennyi es ennyi idos koraban elhetett volna meg.
2020. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!