Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, egy sportos testű pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, egy sportos testű pasinak igent mondanátok?

Figyelt kérdés

Ha teljesen váratlanul, és amúgy ismeretség nélkül pár mondat után megkérdezné nincs-e kedvetek vele elmenni textilmentes strandra.


Most nem valami kredenc méretűvé gyúrt lenyalt hajú hapsit képzeljetek el, hanem akin látszik hogy rendszeresen edz, van egy jó kiállása, és tagolt a hasfala


Aki mindenképp nemet mondana, az miért? Kort is kérek.


(Már azon gondolkodom odamegyek lányokhoz ismerkedni random helyeken, mert senki nem akar elkísérni...)


2020. aug. 22. 21:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%

Ne röhögtess, hülye lennék csak így elmenni. Ismeretlennel (pláne aki random szólít le, nem is valamilyen közösségemben) sehova nem megyek, pláne nem "textilmentes strandra".

21/L

2020. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy ne röhögtesselek? Belterjes vagy, ez már a másik véglet ;-)
2020. aug. 22. 21:44
 3/34 anonim ***** válasza:
37%

Ha a fej nem stimmel, lehetsz te akármilyen sportos, a kutyának sem fogsz kelleni.

És ez vica-versa, ha a fejed rendben van, jóképű vagy akkor gyakorlatilag felesleges sportos testet építeni, úgyis lesz szép nőkből választékod.

Ez a sportosság mizéria egy alaptalanul felfújt maszlag.

2020. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy nem mennék el egy idegennel ilyen helyre, akkor sem ha amúgy szimpatikus.
2020. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

21:47-es, lehet hogy naív vagyok, de abból indultam mi,hogy

Egyrészt a jó megjelenésű embernek eleve több bizalmat szavaznak,

Másrészt ha tetszik a hölgynek a testalkat akkor talán motiválja, hogy többet láthasson


Most nem párkapcsolati meg csajozós oldallal tessék gondolkodni. Csak strandolás, ruhátlanul. Nem több, nem kevesebb, semmi rejtett szándék.


A korotokat írjátok le légyszi

2020. aug. 22. 21:55
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az én testem ne nézegessék idegenek.
2020. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem mennék textilmentes strandra. A testem a magánügyem. És akármilyen jól néz ki egy pasi, nem izgat, hogy meztelenül lássam. Ha udvarol és párkapcsolatot akarunk egymástól, akkor izgat, de azért mert már ismerem a személyiségét. Tehát kívül belül stimmel számomra és vágyom is rá. De egy idegen nem indít el bennem semmit, legföljebb megállapítom, hogy jól néz ki de ennyi.
2020. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Hat en swingerbe hivtam el

De cserben hagyott

Ezek utan a naturista strand semmi

2020. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aki a kérdésre válaszolt. Kérem korotokat is irjátok le.


Aztán aki azt vallja h a teste a magánügye (nem mintha bárki is khm... Bele akarna avatkozni!), az burkában jár az utcán? Vagy sima strandra sem megy?

2020. aug. 22. 22:09
 10/34 anonim ***** válasza:

8 vagyok

46N


Amugy 8evig minden myarat delegyhazi maturista kempingben toltottem 😁

2020. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!