Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön, ha egy pasinak széles a válla, és keskeny a csípője/dereka?

Figyelt kérdés
Ugye szokták háromszög és V alakú testnek is nevezni az ilyen alkatot, de úgyis tudjátok miről van szó.

#csípő #derék #testalkat #sportos megjelenés
2017. febr. 11. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mellé milyen a teste. Pipaszár lábakkal és kétajtós felsőtesttel röhejes.
2017. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arányosan izmos lábakra gondoltam, természetesen.
2017. febr. 11. 17:07
 3/9 anonim válasza:
Arányosan izmos lábakkal nyilván bejön a V alak. (Persze, ha a személyisége nem jön be, lehet akármilyen tökéletes a teste...)
2017. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Természetesen, a belső értékek legalább annyira fontosak, mint a külső, sőt! De szerintem erre nem kell külön, kitérni annyira alap. Arról nem is szólva, hogy aki sporttal és helyes táplálkozással, vagyis kemény munkával éri el a hőn áhított alakot, azok a hosszú úton általában fejben is helyre rázódnak. Mindenesetre nagyon köszönöm a választ. :)
2017. febr. 11. 17:40
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem jön be.
2017. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

ha a váll a derék 1,6 szorosa az a megfelelő arány állítólag.


mondjuk nekem sz*r a testem, de nem is akarok olyan V alakot, addig jó amég a hasamtól látom mi van ott lent :D

2017. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.
2017. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, be.
2017. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem.Nekem a gilisztavállúak jönnek be.A dereka legyen széles mint a fatörzs.

Azoknak van belső értéke.

A v alakúaknak nincs.

2020. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!