Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan,hogy valaki 30 felett is a kapcsolatokról 19-25éves szinten gondolkodik?

Figyelt kérdés
Azért tapasztalunk,komolyodunk, másak randik terén az elvárások, mások a célok.Jól esik újra tininek lenni de....? Vagy a szerelem éppen a boldog tini kort kellene megidézze?

2020. aug. 26. 21:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyik férfi ismerősömnek régen nincs barátnője,de szerintem úgy csajozik mint régen amikor népszerű volt a lányoknál.
2020. aug. 26. 21:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rengeteg ilyen ember van. Van, aki csak öregszik,de nem érik.
2020. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. Nincs felkészülve, nem ért hozzá, nem volt mintája, stb.
2020. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyjából a nők 90%-a...
2020. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Mi az, hogy 19-25 éves szint? 19 évesen döntöttem el, hogy hozzá megyek a férjemhez, 20 évesen házasodtunk össze, 25 évesen 2 gyermekes anya voltam. 30 évesen ugyanígy tettem volna, ha akkor ismerem meg a férjem.
2020. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez az a kérdező akinek nagyon komoly magasszintű nőismerősei vannak, akik igazolják az elméleteit (bólogatnak) (ha egyáltalán léteznek), és idejár szörnyülködni hogy itt úristen milyen nők vannak hogy őt leszavazzák (aztán azt nem tudja hogy sokszor épp férfiak szavazzák le).

Van itt egy ilyen pasi folyton jön az ő "komoly nőismerőseivel".

2020. aug. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"másak randik terén az elvárások, mások a célok"


Jah, egyre több pénz meg földöntúli elvárások.

2020. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5ös azért nézz körűl,19 éves lányok,pasik nagy része mit csinál?

#6 Nem értelek

#7 Egy állatkerti séta nem olyan megható, (tudom bezárt) vidámparki bátorság fitogtatás már gyerekes 30 fölött

2020. aug. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!