Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó egyedülállóként élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egyedülállóként élni?

Figyelt kérdés

Negatív érzésként élitek meg az egyedüllétet vagy sem?

Miért választottátok ezt az élethelyzetet, vagy szerintetek miért alakult így?

A környezetetekben milyen a tendencia ezzel kapcsolatosan?

Nemet és a kort is feltüntethetitek?



#Felnőtt párkapcsolatok, felnőtt párkapcsolati problémák #szerelem,ismerkedés,flört,ismerkedési nehézségek #közösség,pszichológia,viselkedés,emberek #társalgás,társaság,magány,egyedüllét #emberi kapcsolatok,nő,férfi,pasi,csaj
2020. aug. 23. 11:27
A kérdező szavazást indított:
Egyedülállóként élvezhetőbb az élet
Párkapcsolatban sokkal tartalmasabb az eltöltött idő
Jelenleg egyedülálló vagyok, de nem szeretnék változtatni ezen
Egyedülálló vagyok, de már szeretnék párt találni
Voltam párkapcsolatban és nem éreztem jól magam abban a helyzetben
Párkapcsolatban élek, de jobb lenne egyedülállóként
Nem voltam párkapcsolatban és nem is tudom milyen abban a helyzetben élni
A párkapcsolatban való élés szerintem csak társadalmi elvárás
Mindenkinek megvan a párja valahol
Nem mindenkinek való ez az életforma
63 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó kapcsolat amiben együtt éltek úgy ahogy egyedül is szeretnél. Ugye ez mindenkinek mást jelent, ki mit csinál egyedül szivesen.
2020. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik egyszerűen nem bírják elviselni a másokhoz való alkalmazkodást, ami egy kapcsolatban elengedhetetlen. Azoknak nyilván jobb az egyedüllét.
2020. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Egyedülállóként lenni önmagában nem negatív dolog, viszont az embernek vannak érzelmi és testi igényei.

Szakítás, válás.

99% párjával él.

31/f

2020. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"Miért jó egyedülállóként élni?"


Erre egyetlen egy dolgot tudok mondani. Nem függsz senkitől érzelmileg és azt csinálsz amit akarsz. (Ez mondjuk kettő.)



"Negatív érzésként élitek meg az egyedüllétet vagy sem?"


Igen, hosszútávon nagyon rossz.



"Miért választottátok ezt az élethelyzetet, vagy szerintetek miért alakult így?"


Alkalmatlan vagyok a szeretet kapcsoltatokra.


27F

2020. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Számomra kellemes, hogy azt teszek és akkor, amikor akarok. Nem kell senkihez alkalmazkodni, nem kell rá tekintettel lenni, nem kell jeleznem hova megyek, meddig maradok. Tehát végre a magam ura lehetek.

Azt az érzelmi töltetet amire szükségem van megszerzem barátoktól és a családtól. Gyerekekkel foglalkozom, így a szociális igényeim bőven ki vannak elégítve. A testi szükségleteimet pedig magamnak is fedezni tudom.

Jelenleg olyan lelki egyensúlyt sikerült kialakítanom és olyan nyugodt az életem, mint még soha.

Biztos leszek még szerelmes és akkor majd jó ötletnek tűnik egy párkapcsolat. Egyenlőre semmiképp nem szeretnék.

Az ismerőseim többsége párkapcsolatban van.

24/N

2020. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Különlakni jó egy kapcsolatban. Nem kell alkalmazkodni a másikhoz, nincs egymás orra alá fingás, a WC deszka se ütközési pont, és a közepén nyomkodott fogkrémtubus sem lehet veszekedés tárgya. Nem kell kézbe venni és mosni a férfi barna csíkos gatyáit, és nincs azon se vita, ki vigye ki a háztartási szemetet.

Megbeszélt helyen lehet randizni, tartalmasan eltölteni a találkozás idejét, kölcsönösen lehet egymást meghívni a saját lakásra és ágyba. Nincs harag, ha utána az egyik hazamegy. Tudják, mindig számíthatnak egymásra, és megbeszélik a köbvetkező találkozásuk idejét és programját.

2020. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem élem meg negatívnak a dolgot. Csak olyan kapcsolatot vállalnék, amiben jobban érzem magam, mint egyedülállóként.

Nem "választottam", én gyárilag erre vagyok beállítva. Nem tudok senkit 0-24-ben nyalni-falni, csimpaszkodni rajta és szavakban is ömlengeni, hogy mennyire imádom még akkor sem, ha szerelmes vagyok belé. Egy partner részéről sem vágyom ilyesmire, nem is nagyon tudnám elviselni. Nálam napi pár óra ebből elég lenne, aztán le lehet szakadni egymásról és más dolgokkal is lehet foglalkozni. Nyilván a férfiak nem egy ilyen nővel szeretnének kapcsolatban lenni, hanem egy cuki, bújós kiscicával, akinél ők az élet értelmei. Ezt tudomásul vettem, nem is erőlködök senkinél.

A környezetemben élők mind kapcsolatban vannak. Pont abban a korban vagyok, amikor a velem együtt érettségizett ismerőseim lediplomáztak, többen is idén házasodtak (vagy fognak), de van, aki házas és gyereket vár, vagy már van neki. Aki nem, az is több éves kapcsolatban van. Talán 2 ismerősöm van, aki egyedülálló: egy vallásos lány, akinél egy kapcsolat házasságot jelent és egyelőre még nem szeretne házasodni és egy másik lány, akinek olyan alapvető higiéniai problémái vannak, amik miatt nem nagyon ugrálnak érte a férfiak.

23/N vagyok

2020. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Fiatalabb koromban elegge frusztralt, hogy a nok elhajtottak, mint nyulat a vetemenyesbol, meg szeriaban friendzone-ba kuldtek, de ahogy idosodom, egyre jobban erzem azt, hogy valojaban ezzel szivesseget tettek, ahogy latom a nagyjabol korombeli ferfiakat szenvedni a "csodas" parkapcsolataikban.


36F incel

2020. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

„Miért jó egyedülállóként élni?”: mert „senki nem szól rám, hogy mit-hol-miért-már” (by: Desperado)


„Negatív érzésként élitek meg az egyedüllétet vagy sem?”: Mostanában már igen, mert érdekelne, milyen az, hogy van az ember mellett valaki, és visszatekintek a múltamra… Olyan, mintha elpocsékoltam volna a kényszermagányosságra egy csomó időt.


„Miért választottátok ezt az élethelyzetet, vagy szerintetek miért alakult így?”: Van egy alapbetegségem, így valószínűleg a kutyaf×nak sem kellek. Igaz, túlságosan beletörődő lettem már ebbe, hogy megkérdezzem az esetleges másik felet erről: el tudna-e fogadni így, ahogyan vagyok… Bár jelezték volna, ha így lett volna…


„A környezetetekben milyen a tendencia ezzel kapcsolatosan?”: többen élnek a mézes-mázas, nyálas, rózsaszín kapcsolataikban, amik egy része xar, de azért elmondhatják, hogy van… (F38)

2020. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Mert ha párkapcsolatban vagy előfordulhatnak párkapcsolati problémák, ha egyedül vagy nincsenek párkapcsolati problémáid.
2020. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!