Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire zavaró, ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró, ha egy nőnek narancsbőrös a feneke és combja? Kizáró okot jelent kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 08:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Semennyire.
2020. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Kevés nő az akinek - főleg egy bizonyos kor után- nem az. Én szerencsés vagyok, nekem negyvenesként sem az, bár nem zavarna ha az lenne.

Vannak készítmények amik késleltetik/csökkentik a narancsbőrt, bár totálisan nem tudják eltüntetni. Ha időben elkezdi használni valaki hatásos.

Nagyon kevés nő az akinek tökéletes a bőre.

2020. aug. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Huszonéves vagyok csak...
2020. aug. 27. 08:28
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Hányszor írod még ki? Akit zavar nyílván nem fogod érdekelni,de amiatt nem is kár
2020. aug. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem írtam még ki kérdest egyszer sem ezzel kapcsolatban
2020. aug. 27. 08:34
 6/24 anonim ***** válasza:
47%
Mozogj sokat, zuhanyzásnál használj masszázskesztyűt/szivacsot, és keress valami jó kis narancsbőr elleni krémet. Ennyi idősen még tehetsz ellene, legalábbis csökkentheted a látványt.
2020. aug. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Teszek, de semmi eredmény, genetikailag ilyen sajnos. 1 éve nem eszek fehér lisztet, cukrot egyáltalán, ügyelek a megfeleő vízbevitelre, heti 3-szor edzek személyi edzővel, 1 megallóval hamarabb szállok le és a maradékot legyaloglom, inkább lépcsőzöm lift helyett stb. Natancsbőr elleni krémek egyike sem használt. Nem vagyok kövér (57 kg), nagyon sokat formálódtam az elmúlt 1 évben, de a narancsbőr változatlan. Már nem tudom mit próbalhatnék még ki. Nagyon rossz, hohy nyáron nem vehetek fel térd feletti ruhát/nadrágot, nem akarom, hogy ujjal mutogassanak vagy megjegyzést tegyenek rám emiatt.
2020. aug. 27. 08:41
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam,hogy kevés nőnek tökéletes a bőre, de írhattam volna alkatot, arcit stb. Nálad ezzel van gond, de öltözködéssel tudod fedni ha nagyon zavar.

Szerintem ez Neked nagyobb probléma mint a srácoknak, akiket hidd el, nem zavar.

2020. aug. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Azt csinálom, de 30 fok felett negrohadok a melegben. Strandra sem megyek Magyarországon, az ítélkezés miatt. Pedig a felsőtestem csinos, lapos a hasam.
2020. aug. 27. 08:49
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
Szedjél kollagént, állítólag segít. Nálam nem volt probléma, akinek nem jön be, lapát, ennél már úgyis csak rosszabb lesz.
2020. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!