Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hiába jó a fenekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hiába jó a fenekem, és hiába kapok nagyon jó visszajelzéseket, de narancsbőröm van. Mennyire zavaró? 20/L

Figyelt kérdés
Elég sok jó visszajelzést kaptam már, hogy milyen formás a fenekem, persze akadtak köztük durvább megjegyzések is. De hát nem látják, hogy a fenekem nagy részét narancsbőr borítja, nem túl durva változat, de hát mégsem tökéletesen sima. Okozhat csalódást? (lehet, h hülye kérdés, de még tapasztalatlan vagyok e téren)

2012. nov. 9. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Hát nekem fétisem a narancsbőr (persze az enyhe, amilyen neked is van), egyszerűen megőrülök ha látom, az én szememben sokat dob egy lányon, szerintem nagyon szexi!


Úgyhogy nyugi, van akinek bejön, mint nekem is...és nem vmi nyomott kocka típusú vagyok, aki mindenre rámenne ami él és mozog, hidd el! :)

24F

2012. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak téged zavar! Pasidat biztos nem fogja,a többi meg kit érdekel,fogadd el magad olyannak,amilyen vagy,kivül belül.
2012. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hole Hunter ***** válasza:

Tapasztalatot szeretnél?...tegyél fel ide róla képet! :)

Garantáltan lesz tapasztalatod. :)

2012. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha összképben széparcú darázs derekú csinos formás lány vagy, akkor nekem nem volna probléma. De! Ducibb lányokból például kimondottan azok jönnek be, akik úgy kövérek,hogy nem annyira narancsbőrős a testük. Van ilyen de ritka.
2012. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én is pont így vagyok...mindig is vékony voltam, mióta rendszeresen futok és edzek azóta pedig formás izmos, és a pasik imádják a popsimat nekem is,deeeee...ott van az alján, és egy picit a combomnál a narancsvidék :/ nem durva verzió,és nem is látszik mindig (pl. nappali fényben nem, este villanynál igen)

annyira zavar, de nem merem megkérdezni a pasimat, mert reménykedek,h ő nem veszi észre, és nem akarom direkt én felhívni rá a figyelmet.:S

23/L

2012. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sok lánynál van ez így mostanában, még a lobbanékonyabbaknál is, hogy jóü az alakjuk de narancsbőrös a combjuk pl, és arra gondoltunk a haverokkal, hogy nem mozognak semmit, de ezt pedig az utolsó kommentelő cáfolta, érdekes
2012. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen függ össze a mozgással. Persze, sporttal lehet javítani, de a táplálkozás is fontos ilyen téren. Nekem csak akkor látszik egy kicsi narancsbőr, amikor összecsípem a bőrt. Szerintem ha csak kicsit narancsbőrös, az nem zavar senkit, a fiúk nem hiszem, hogy belekötnének ilyenbe, ha tetszik nekik a lány. Viszont láttam már elég csinos csajt térdhajlatig leérő narancsbőrrel, na az mondjuk elég csúnya szerintem. De én lány vagyok, az ilyenek miatt inkább a lányok cikizik egymást.

21L

2012. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

SZerintem, sokkal kevesebb férfit érdekel a narancsbőr mint gondolnád. Legalábbis engem nem, ha a nőnek én kellek.

23f

2012. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha tényleg nem durva,akkor még izgató is lehet!


tegyél fel egy olyan képet amin csak a feneked és a combod látszik és akkor megmondjuk biztosra.

egyébként nem hiszem,hogy ha olyan formás a popsid,akkor az nagyon narancsos lenne,inkább Te reagálod túl a dolgot!:)

19/F

2012. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kötnék bele, ha nem durva. Nekem is elég érzékeny bőröm van sajnos. 22/F
2012. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!