Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan ismerősöd férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősöd férfi aki imád sokat enni és nem zavarja ha hízik, nagy pocakja lesz?

Figyelt kérdés
Ez a gyengém ugye nem lehetetlen küldetés?
2020. aug. 28. 13:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
67%
Minek ajánlanék? Persze, majd egy anonim embernek kiadom az adataikat.
2020. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen? Ne viccelj már. A férfiak harmada kövér, ha nem több.
2020. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
11 irónia volt 🤣lehet amugyis messze vannak
2020. aug. 28. 13:50
 14/34 anonim ***** válasza:

#10

Kétlem, hogy jó lenne az egészségtelenül való elhízás. Tudod te mennyi egészségkárosító hatása van az elhízásnak?

Vagy te nem akarsz sokáig élni? Ennyi pénzed van, hogy orvosra és gyógyszerekre akarod költeni?


Adjál már belőle, de vissza nem fogom adni, szeretnék utazni egy kicsikét. Legalább a pénzed jó helyre megy és nem az orvosok zsebét fogja gazdagítani.

2020. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
14 Ez nem fogyókúra topik.
2020. aug. 28. 13:52
 16/34 anonim ***** válasza:
13 Valószínűleg
2020. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is mindig a testesebb mackósabb férfiak tetszettek. Semmi rendkívüli nincs ebben. Undorodtam mindig a sovány vagy az izmos férfiaktól.


Pénzem meg mindig volt bőven

2020. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
41%

14.


Na, na, ezt az Egészség Bajnoka (kezében az Álszentség Dárdájával) dolgot inkább hanyagoljuk, mert rettentő képmutató. Elég sok ember adja elő az egészségről szóló mantráit - most épp a kövérekkel szemben - úgy, hogy utána vígan gyújt rá vagy megy hétvégén berúgni, "Az más!" felkiáltással. Esetleg gyógyszereket szed vagy munkamániás, vagy játékfüggő, teljesen mindegy is, melyik.


Odáig teljesen rendben van, hogy az emberek leszólják a szenvedélybetegeket, ez helyénvaló is. De ezt a "Nagy Egészségharcos" páncélzatban előadni már nem szép dolog.

2020. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

17 igen én is irtam ízlés dolga.


Anyagi helyzetet nem akartam belekeverni a kérdésbe.

2020. aug. 28. 13:55
 20/34 anonim ***** válasza:
30%

#18

És te milyen jogon mersz egy vadidegent, akiről azt se tudod, hogy kicsoda leképmutatózni?

Képzeld, nagyokoska, se nem iszom alkoholt, se nem dohányzom, 30 éves vagyok a cigit sose próbáltam ki, nem kávézom, nem drogozok, a fogamzásgátlón kívül semmilyen gyógyszert nem szedek, nem vagyok se szerencse, se játékfüggő, hanem szeretek mozogni és egészségtudatosan étkezni. Hétvégén nem járok bulizni.

2020. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!