Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan ország, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ország, ahol a fehér bőrű, szőkésbarna hajú/kopaszodó/kopasz/tüsihajú, zöldeskék szemű férfiak is olyan népszerűek, mint nálunk a feketék vagy a kreolok?

Figyelt kérdés

Ázsiát szokták mondani, de ezekben az országokban nagyon konzervatívak az ottani lányok, míg egy átlag fehér csaj egy buliban akár a mosdóban is leszop vagy szexel veled ha jó pasi vagy és bejössz neki, addig ez még Japán vagy Thaiföld vigalmi negyedeiben is elképzelhetetlen (a fizetős prostikat most ne keverjük ide).


Az Afrika szegényebb országaiban élő néger lányokat szokták még mondani, de ők azért buknak a fehérekre, mert összekapcsolták agyban az amerikaisággal és a pénzzel. Ha annyi vagyonod van, mint egy átlag amerikainak és olyan színvonalon élsz, akkor már jobban jársz orosz vagy ukrán nővel, aki szintén csak a pénzre hajt.


De engem nem az importfeleségek érdekelnek, hanem a szexuális vonzalom. Egyáltalán létezik a Földön olyan rassz, aki a fent említett típushoz ugyanolyan erős szexuális vággyal vonzódik, mint a fehér nők a néger pasikhoz és ez az erős szexuális vonzalom képes felülírni minden más egyebet, mint egzisztenciális kérdés, közös jövőkép vagy "mit szólnak a szomszédok"?



2020. aug. 28. 17:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
#10-es Igen, "Itthon egyesek már csak buliból, fogadásból is elmennek egy feketével." A kulcs még mindig az egyeseken van, azt nem bírod felfogni, hogy teljesen feleslegen általánosítasz, sőt felesleges ezeket a férfiakat kiemelned. 50 nőből 1 elmegy, egy olyan férfival, aki külső jegyeit tekintve 1000-ből 1. A 999 férfi itt is, mint az összes többi országban megfelel az átlag ízlésnek, akik nem látnak a kuriózumban vonzerőt.
2020. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni velük 11. Mi nem franciák vagyunk vagy amerikaiak, itt a legtöbb lány még csak nem is beszélt szinesbőrűvel az életében, de az ő kicsi tudatukban minden héten negro orgia van, a külföldi férfiaktól betegesen félnek, hogy elhurcolják az összes magyar nőt, és nekik ezért nem marad egy sem.
2020. aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Te valamit nagyon félre értesz. Egy fekete férfi is lehet vonzó vagy taszító. (Engem nem vonzanak, de mindannyian tudjuk hogy egy Denzel Washington nem ugyanaz mint ezek a ratyi repperek). Vannak kultúrák, ahol a fehér bőrű, világos hajú pasik a menők. De azok közül nem a kopaszok és csúnyák. Sehol nem a csúnya pasik a menők. Minden rassznak vannak jóképű és vonzó képviselői.
2020. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

"És szexre, alkalmira bulikban? Na látod..."

Nem látom, mert sose csináltam ilyet. Nálam a szex mindig is csak komoly párkapcsolatban jöhetett szóba. A jelenlegi barátom az egyetlen, akivel valaha lefeküdtem, tűnjön bármilyen elképzelhetetlennek.


Nyilván vannak lányok, akik mindenre kaphatóak, de nem ez az átlag.

22/L

2020. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Honnan tudod, hogy milyen az átlag, amikor nem olyan körökben mozogsz?


13-as:

Mégis pont a ratyi rapperek meg a mosdatlan, messziről szagló, Blahán bandázó afrikai menekült bevándorlók, akik sorra varrják le a fehér husikat.


A Denzel Washington típus meg ugyanúgy, kulturáltan csajozik, mint a hasonló szintű fehérek. Nem tőlük kell félteni a nőket, hanem az aljától...


Ez nyilván minden rasszban így van, a gettócigányok vagy a gettófehérek már tizenévesen szexelgetnek meg teherbe ejtenek lányokat, a 8 általánost se végzett cigánylányoknak van 3 gyerekük 18 éves korukra, miközben a diplomás, egyetemista férfiak meg sokszor 30 körül vagy fölött veszítik el és egy egész életet leélnek úgy, hogy 5-nél kevesebb különböző nővel voltak.


És itt jön a képbe az, hogy mivel nincsenek már igazán gettók meg küzdenek a szeparáció ellen, a söpredék húzogatja a fiatal, naiv lányokat. A gettónéger vagy a drogos Hős utcai cigó ugyanúgy meghúzza a gazdag budai lányt is, az elhanyagolt 30-as üzletasszony feleséget, mint a saját szintjét.


Nyilván nem ugyanannyit, mint a saját szintjén, hiszen akkor nem az lenne a saját szintje, de nem is egy van belőle. 1-1 buli alkalmával nem kevés hasonló "románc" születik, amik a buli végén elfelejtődnek.


Te meg naivan azt hiszed, hogy a leendő párodnak tényleg te voltál a második vagy a harmadik...


De elég csak itt megnézni, mennyi nő cikinek érzi, hogy volt négerrel. Főleg, aki jó férj-jelöltet akar magának fogni, egy ilyen információ megvétózhatja a házasságot és még csak nácinak se kell lennie a csávónak.


Ezért inkább letagadják. Csak vannak a vendéglátóiparban olyanok, akiket úgy hívnak, hogy személyzet és ők napi szinten látják ezeket a kis kavargatásokat.


Bennem vegyes érzések vannak. Egyfelől szeretnék olyan tehetős lenni, mint az a férfi, aki kikéri a hölgyeknek a kört meg taxival viteti magukat haza és nem itt keccsölni állandóan covid miatt csökkentett fizetéssel, másfelől valahol sajnálom ezeket az embereket és néha elgondolkodom, hogy vajon ha én ilyen jó családba születtem volna és csak ezt láttam volna otthon és a szomszédságomban is, ahol mindenki szigorúan ügyel a látszatra és nagyon diszkrét, akkor kialakult volna egy olyan világkép bennem, hogy 1-2 kivételtől eltekintve, ahol botrány volt a házasságok nagy része tök jól működik.


De mivel lumpen proli, elgettósodott környéken nőttem fel, senki nem ügyelt a látszatra, végigüvöltötték az utcát, a szomszédok élete nyílt titok volt, az volt gyanús, ahol nem történt semmi és előbb-utóbb ott is kibukott valami, és mindez a kamerás telefonok előtti időkben volt.


Azóta ez csak rosszabb lett, de mindenki jobban ügyel a látszatra, nehogy kompromittálódjon egy életre. Akkor csak a faluban, kisközségben, kisvárosban játszotta el a bizalmat, máshol új életet kezdett, most másik kontinensen is utolér a napiszar.

2020. aug. 29. 00:39
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba vagy és primitív. Engem nem vonzanak a feketék, és ez nem tagadás, hanem tény. De egy olyan ostoba tahóval sem lennék együtt, mint te. És soha senkit nem szptam le semmilyen buliban. Undorító vagy, undorító nők után nyáladzol, ez a te bajod. Baromira kevés alja fekete szed fel fehér nőket.
2020. aug. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#16: Ha nem éreznéd találva magad legalább "gondolatbűn" szintjén, akkor nem keltél volna ki ennyire magadból.


A feketék téged lehet, hogy nem vonzanak, ezt még el is hiszem, de hogy nem játszottál el soha a gondolattal, hogy mi lenne ha lefeküdnél egy idegen férfival, aki külsőre nagyon vonzó és ha nem tetted meg is maximum azért nem tetted meg, mert tiltja a neveltetésed, azt nagyon valószínűnek veszem.


Esetleg még nagyon sivár a pároddal (aki az egyetlen) a szexuális életetek és azért nem fantáziáltál, mert nincs is benned fantázia.


A barátnőid meg azért tagadják le, mert senkiben nem lehet bízni és félnek, hogy pár év múlva, ha megromlik a viszony bogarat ültetsz a párja fülébe bosszúból.

2020. aug. 29. 00:50
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem keltem ki magamból, tényeket közöltem. Én nem az vagyok aki előtte válaszolt. A szexuális életem nagyon jó és ehhez nem kell az, hogy feketék után sóvárogjak. Amúgy külföldi a párom és szőke hajú, kék szemű angol. Ennyit erről. Az meg hogy intelligens vagyok, és kulturáltan szórakozom én is meg a barátnőim is, nem olyan meglepő, sok ilyen ember van. A leírásodból egyértelmű, hogy te a parti ribikre buksz és már elég fárasztó, hgoy mindenk i az ilyen nők hibáit kéri számon az itteni normális nőktől.
2020. aug. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem a parti ribikre bukom, hanem a réteg, aki elérhető számomra - és még szingli - azok többsége a parti ribik közül kerül ki. Nem is értem, hogy ha intelligensnek tartod magad, akkor mi ebben olyan meglepő.


Te is angol sráccal jöttél össze, mert valószínűleg a magyarok közül egyik sem ütötte meg a mércét.


Itthon ki az elérhető egy átlagos férfi számára?


1. A normális lányok legtöbbje foglalt. Hiszen épp a normalitásuk miatt nagy az érdeklődés irántuk és ha nem lőnek mellé (ami szintén a normalitásuk miatt van, hogy többségében jó emberismerők), akkor hosszú kapcsolatot alakítanak ki és - ugyancsak, mivel normálisak - nem is csalják a párjukat, tehát próbálkozni sem érdemes náluk, elhódításuk is esélytelen.


2. Aki nem tudott normális kapcsolatot kialakítani, mert magas a mérce, annak vagy én sem leszek elég jó, vagy szimplán nem akarok elég jó lenni, mert azért bennem is van önérzet, sosem néztem a nő egzisztenciáját, de mikor ő nem csak, hogy nézi, de alapnak veszi az enyémet az elég kiábrándító. Olyankor azt érezném, mint egy túlvállalt hitelszerződés esetén, vagy ha olyan vállalkozást vennék a nyakamba, ami veszteséget termel és egyre fogy a tőkém. Nem érezném stabilnak az ilyen kapcsolatot, ezeknek a lányoknak a puncs.hu való.


3. Aki azért nem tudott normális kapcsolatot kialakítani, mert a külsőségek és hercegnős álomvilág rabja. Nekik legtöbbször pont azért nem jövök be, még ha esetleg véletlenül külsőre akár szimpatikus is lennék, mert racionális vagyok és nem fogok azért szerepet játszani, hogy megkaphassam, kinőttem már belőle.


- Aki sérült, elvált, stb. arra ugyanúgy érvényes az első pont. Ha normális, akkor legtöbbször már megvan a következő jelölt a baráti köréből, kollégák közül, akiket már ismer, ha pedig ő volt az ostoba, miatta ment tönkre a kapcsolat, akkor a második, harmadik opció adott.


Úgyhogy bármennyire egyszerűnek tűnik, férfiként nagyon nehéz párt találni, mert közel 100 000 fővel többen vagyunk a 18-45 közötti korosztályban, mint nők.


Úgyhogy nekünk is külföld felé kell nézelődni, ahol még akadhat valaki, akinek mi vagyunk az etalon.

2020. aug. 29. 02:23
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt, nagy könnyebbség lesz ez mindenkinek.
2020. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!