Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én csinálom rosszúl vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csinálom rosszúl vagy ahhoz,hogy párom legyen egyenkinézetű csajnak kell kinézzek ?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya,sem úgy telt sem,noha kell az edzettség visszatérően,de nőiesen öltözködöm. Láttam a tőlem teltebb,kevésbé vonzó nőket mégis van párja.


De már szinte egyencsajokat látok körülöttem egy ideje és hatalmasabb kebelel .Nem látom a pasit se , aki bíztatott,hogy merjek önmagam lenni,az is lelécelt.


Egyedi szép vonásom lenne,de mégsem érzem magam magabiztosnak,mert nem vagyok kommersz kinézetű nő,hanem egyénien szép .


Külföldön megnéztek,mosolyogtak rám,ismerkdtek is velem .


Itthon meg folyton komplexusom van .


Mióta ex nincs elveszett lettem és már nem tudom,hogyan legyek itthon nő . Ami a borzasztó,hogy lelkikapcsolatom sincsen,akivel kibeszélhetem ezt .


Rengeteg nő van körülötem és azok között is nő a komplexusom,mert írtóra zavar asok nő már . Hetero vagyok és így sosem fogonpőként érezni magam,ha szinte nőkkel vagyok körbevéve


2020. aug. 29. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Kép nélkül pontosan milyen választ vársz? Írd meg és bemásolom.
2020. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!