Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy enyhén autista fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy enyhén autista fiúnak lehet "normális" barátnője?

Figyelt kérdés

Az ismerkedés és a kommunikációban eléggé le vagyok maradva. Sokat olvastam hogy mi lehet ennek az oka, és szerintem enyhén autista lehetek. Régebben sokkal rosszabb volt, de próbáltam magamon változtatni, és egy kicsit változtam abban, hogy nem jövök zavarba ha beszélnem kell, határozottabb lettem. De az ismerkedés továbbra sem megy.

A kinézetemen nincs semmi különös ami miatt kilógnék a sorból. Ez nem olyan szerencsére mint a Down-kór.

Szeretnék már nagyon barátnőt, de olyat aki normális, és nem annyira zárkózott. Lehet nekem így párom szerintetek?


2020. aug. 31. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat alapja a zökkenőmentes kommunikáció. Saját megítélésed szerint te alkalmas vagy erre, kérdező?
2020. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha jól beszélsz, igen.
2020. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1: A párkapcsolat alapja a zökkenőmentes kommunikáció." Ezt szerintem félreérted. Nem a szófosást, hanem a nyíltságot és őszinteséget jelenti.
2020. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Kövér lányok közt keresgèlj.
2020. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudsz párkapcsolatot kialakítani. Ebbe törődj bele!
2020. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2020. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne hallgass a többiekre. Hülyék szegények. Simán találhatsz, ha ki tudod magad fejezni. Talán fel se tűnik nekik, hogy valamiért furcsa vagy. Nincs rádírva.
2020. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!