Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vézna férfinak lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vézna férfinak lehet normális barátnője?

Figyelt kérdés

A vézna férfiakat mindig lenézik, megvetik, semmibe veszik. "Aki vékony az nem férfi." "Vékony kis madár." stb..

Ráadásul én edzek pár éve street workout-ot, meg tudom csinálni a legkirályabb gyakorlatokat is, de vézna kis senki maradtam.



2019. júl. 26. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet, hízz meg!
2019. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok :(
2019. júl. 26. 10:44
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Akkor nőjjél 10 centit. 🤦‍♀️
2019. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mik ezek a válaszok?
2019. júl. 26. 10:46
 5/15 anonim ***** válasza:
30%

A párom vézna, én meg kicsit duci vagyok. Mindketten vonzónak tartjuk egymást. A vékonyság nem mindenkinél kizáró tényező. :)


(Ő ráadásul egy betegség miatt nem tud hízni, pluszban folyamatosan nő, évi 1-2 centit, huszonévesen is.)

2019. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Amíg direkt ilyen negatív melléknevekkel utalsz magadra, mint "vézna", addig ne csodálkozz, hogy senkinek nem kellesz.

Én is vékony vagyok, és volt több barátnőm, szexpartnerem is. Nyilván nem kondis lányoknál próbálkoztam.

2019. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Vézna és vézna között is van különbség. Ha street workoutozol akkor szerintem inkább szálkás, sportos vagy, ami nem baj egyáltalán, sőt. Viszont ha tegyük fel 175 centihez vagy 55 kiló, akkor lehet, hogy valóban nem szépen, formásan vagy vékony, hanem csont meg a bőr. Függ a mozgás koordinációdtól is. Nagyon sok focista, más sportoló is vékony, de ugyanakkor a legtöbbjüknek jó alakjuk, határozott mozgásuk van. Valamint az öltözködés. Ha divatos, méretben és fazonban tökéletes ruhákat hordasz akkor sem lehet nagy gond. Gondolok itt olyasmikre, hogy ha vékony a lábad akkor ne vegyél fel bő szárú rövid nadrágokat.

Jómagam is vékony vagyok 183 cm/70 kiló, de én is edzegetek, és bár vékony vagyok ugyanúgy, de jobb a testtartásom, alakom, barátnőm is van. Van akinek tetszik az alkatom, van aki azt mondja, hogy sovány vagyok. Ezzel nem tudsz mit tenni, mint mindenben, itt is eltérőek a vélemények, az értékek.

2019. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tény és való hogy a kicsi vékony az nem túl férfias tulajdonság, de az ha izmos vagy és street workout-zol, szerintem ezzel jópár magas nagydarab pasit lepipálsz. Nálam nem kérdés hogy ki a férfi, de mindenkinek más tetszik.
2019. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt ma itt valaki, aki meg azért nyávogott, hogy a kövérek nem kellenek a nőknek.


Van bennetek valami közös: nem a külsőtök miatt nem kelletek a nőknek.

2019. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A kövérek kellenek nekik, mert nagy méretűek, és az számít férfiasnak.
2019. júl. 26. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!