Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány férfinak jelent előnyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány férfinak jelent előnyt mondjuk 100-ból, hogy soha nem akarok gyereket, ha besikerülne is biztosan elvetetném, és hánynak hátrányt?

Figyelt kérdés
25-35 közöttiek válaszoljanak csak!!
2020. szept. 1. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
27, engem nem zavarna. Ha minden ok, szeretjük egymást, jól kijövünk, számomra nem lenne hátrány.
2020. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem minden férfi örülne egy olyan nőnek, aki nem akar kölköket. Egy férfinak pláne nem élvezet egy síró, rívó kis szarost nevelni, na meg persze dolgozni mint állat dupla műszakban, mert hát a férfinak kell előteremtenie az extra pénzt meg a nagyobb házat/lakást.

Okádék még belegondolni is... a gyerekvállalás a lusta nők ópiuma, akik a munka világa elől menekülnek abba, hogy lebabáznak, és onnantól kezdve ők főállású anyukák vagy "háztartásbeliek".

A férfiak 90%-a undorodik az ilyen nőktől...

2020. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
#1 vagyok. 2 azt kell mondjam jól látod a dolgokat. Utána meg megy a sírás: anyuka vagyok nincs időm erre, arra, meghízik, zsírdisznó lesz, csak a gyerek, te levagy szrva, stb.
2020. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Vicces fiúcskák vagytok. Hány évesek is ennyi ésszel?

Nyugi nektek egy normális nő se akarna soha szülni,de csodálkoznék,ha egyáltalán lenne barátnőtök ilyen mentalitással.

(Manapság a nők képzettebbek,mint a férfiak,ennélfogva valószínű,hogy több pénzt is kerenske magasabb pozicíóban,úgyhogy egyáltalán nem ritka,hogy a pasi marad otthon a gyerekkel.)


Kérdező, sajnos ilyen feltételekkel láthatod milyen mentalitású férfiak várnak rád :D A normálisabb pasik akarnak amúgy családot és egyáltalán nem érzik tehernek,ha gondoskodhatnak a családjukról. Szóval csak óvatosn.

2020. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
#4, csak nem görbetükör volt a #3 komment? :D:D:D
2020. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
5, háát nagyon nem :D nincs gyerekem,fiatal vagyok még,jól keresek,csinos stb,van párom aki kevesebbet keres tőlem,bár ő is diplomás. Tervezzük,hogy majd később legyen gyerek,ő jobban is akarja mint én. Csak szörnyülködtem itt,hogy egyes emberek milyen szinten vannak :DD
2020. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sok a negatív komment, de a %-os szavazatokból (#3) lehet következtetéseket levonni :D
2020. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Ehhez elég nagy kutatást kellene végezni.....


Aztán jönnek azok az emberek, akik ezt állítják évekig, hogy nem kell nekik aztán már egy kapcsolaton belül évek múltán ez megváltozik....nőkben és férfiakban is és lőttek azoknak az éveknek....


Szerintem sok ilyen férfi van, én is ilyen vagyok.

És nem 1 nőt találtam már ilyet, de....mindig szakítás lett a vége mert pár év elteltével megváltoztak ezek a gondolatok a nőkben és még is szerettek volna.


Szóval semmi sem biztos.


De azt hiszem az én válaszom nem sokat számít mert már 36 vagyok :)

2020. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én biztos nem fogom megváltoztatni az álláspontom. Nem tudom erre jogilag van-e lehetőség, de arra is örömmel hajlandó lennék, hogy ha mégis változtatnék, akkor a pasinak jár tőlem nagyobb összegű kártérítés ès szakítunk.
2020. szept. 1. 15:26
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

"hogy ha mégis változtatnék, akkor a pasinak jár tőlem nagyobb összegű kártérítés ès szakítunk." --> ezt hogy érted? Ráveszed, hogy ne legyen védekezés, vagy ha szedsz akkor nem árulod el és kihagyod a fogamzásgátlót, és lesz bébi?


Mert amúgy mire kapnál kártérítést?

2020. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!