Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem akarok pasit, mert nem felelhetek meg az ideálnak?

Figyelt kérdés

Nemhogy nem vagyok szép, de kifejezetten csúnya vagyok. Ha lenne is olyan férfi, aki inkább velem lenne, mert fél a magánytól vagy mert nem tetszik másoknak, abba se mennék bele, mert belül tudnám, hogy úgy sem rám vágyik.

Az lenne a kérdésem, hogy van-e rajtam kívül, aki így gondolkodik és ha van, volt már olyan helyzetben, hogy lett volna alkalma kapcsolatra, de nem élt vele a fentebb említett ok miatt?



2020. júl. 25. 19:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Én férfi vagyok de hasonló. Tisztában vagyok vele, hogy amelyik nő nekem tetszik, annak én úgysem kellenék (hosszú távon), olyan nő meg nem kell csak azért, hogy legyen "párom", aki amúgy nem az esetem. Ezért nem is próbálkozom.

Amúgy volt, hogy láttam a nőn, hogy bejövök neki, mégis elutasítottam, mert nem éreztem magam elég jónak hozzá.

2020. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem normális, mert tuti él a világon minimum egy pasi, aki téged akar!
2020. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
2. Az lehet, de őt meg a kérdező nem biztos, hogy akarja.
2020. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem minden férfi gondolkozik úgy, hogy neki csak a legszebb kell, mert különben úristen mit gondolnak mások.... Legyen rajtad valami más pozitívum ami miatt nemcsak kényszerpálya leszel valakinek, ez pedig szerintem a kedvesség. Igenis sok férfi van aki értékeli, de ehhez az is kell, hogy ne egy önsajnáltató, "velem bármit lehet" nő legyél.
2020. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Akkor ne főzz mert úgysem érsz egy mesterszakács nyomába, ne ülj autóba mert Hamiltonhoz képest béna kacsa vagy...

Hülyeség.

2020. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is most egy kifejezetten nem szép lány tetszik.


Ne legyél olyan hülye mint az 1.! Ő nagyon szerencsétlen!

2020. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#1

A te eseted más, legalább tetszettél valakinek. Ha szereznél egy kis önbizalmat, akár boldog is lehetnél, ebben biztos vagyok.

2020. júl. 25. 20:13
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
6. Ja, ha egy férfi mondja ugyanazt, akkor ő szerencsétlen, ha meg nő, akkor biztatni kell, hogy nem is úgy van! Nem így kell csajozni, te nyomorék! Privit írtál már neki?
2020. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szia!! "Ha lenne is olyan férfi, aki inkább velem lenne, mert fél a magánytól vagy mert nem tetszik másoknak, abba se mennék bele, mert belül tudnám, hogy úgy sem rám vágyik." Ezt kellene jól szűrnöd,ugyanis lehet valakinek mégis te tetszel.
2020. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Csomó fickónak nem a fészbukra kell pár, villogni, és nem csak dugni akar, hanem igenis, számítanak a belső értékek. Adj alkalmat, hogy ne csak meglássanak, hanem meg is ismerjenek, hogy felszínre kerüljön, milyen ember vagy.
2020. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!