Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem kártékony az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kártékony az a lejárató kampány, amit a nők művelnek az oldalon (is) a nem jóképű férfiak ellen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy leírogatják, hogy nekik átlagos vagy csúnya pasikkal volt csak bántalmazó kapcsolatuk, ők többet bunkók velük, bezzeg a jóképűek sokkal rendesebbek, mekkora ász a jóképű kanjuk... stb...
2020. szept. 1. 14:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

"Van benne valami. Egy jól kinéző ember nincs tele sértettséggel, frusztációval és rejtett agresszióval a kisebbségi komplexusa miatt.


Általában."


Én kommentteltem az alá a kérdés alá mint pasi. Le is írtam, hogy volt dolgom nem egy szép nővel, aki komplexusos. Az az ottani nők nézete meg a te buta nézeted is, hogy aki szép, az nem komplexusos, mert szép. Akkor elmagyarázod nekem, hogy a legkomplexusosabb nő akivel dolgom volt, miért kiemelkedően szép? És miért ismerek sok komplexusos nőt aki szép? Itt bukik is az állításod. Az a bizonyos nő, tele van sértettséggel és tök szép. Ennyit rólatok.

2020. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan azt várod, hogy hazudozzunk, és ne a tapasztalataink írjuk le? Miért is? Mert a kétbites világodba nem fér bele, hogy egy csúnya is lehet bunkó, és egy helyes is lehet rendes?
2020. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
Engem megint lepontoztok de továbbra se tudjátok megindokolni, hogyha az a nézetetek, hogy a szép ember nem komlexusos, hiszen ő szép és tudja is, akkor miért volt több nő is rettenetesen komplexusos körülöttem, a szebbek közül? Azért voltunk olyan közel, hogy rájöjjek, a szépek is komlexusosak. utolsó nem baj a tapasztalatod, csak amikor mindenkinek szóról szóra ugyanaz a tapasztalata, az kicsit érdekes. 100 ból 100 nő tapasztalata érdekes módon mindig szó szerint ugyanaz. :D Ráadásul azóta se tudjátok megmondani azt, hogy miért lehetséges az, amit kérdeztem. komolytalanok vagytok.
2020. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
91%

A legjobb megoldás a mesterséges intelligencia kombinációja egy élethű toy doll-lal. Probléma megoldva, ki kell csengetni 2-3 milliót, a pasi megadja az igényeit minden paraméterben, majd elküldik neki az álomnőjét. Innentől kezdve akár napi 10 szex egy brutál kinézetű "nővel", akivel nem kell vitatkozni, aki nem sértődik meg, aki nem vonja meg a szexet, akivel nem kell menni sehova stb. Most ez viccen kívül is megoldás lesz, sőt még fordítva, a nőknél is. Majd 50 év után lehetséges, hogy csak az elit fog ember-ember kapcsolatban élni. Simán el tudom képzelni.


Valahol olvastam, hogy már van olyan bordélyház, ahol élethű robotok várják a kiéhezett pasikat, és akkora rá a kereslet, hogy előfoglalás nélkül esélytelen bejutni.

2020. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Mindegy, mindkét oldal teszi ezt a maga módján.
2020. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
51%
Na és hol az a bordélyház?
2020. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

#16-os:

Mivel a kérdésed felém irányul, megválaszolom.

Akkoriban 15 éves voltam, és nem, nem válogattam meg annyira, kivel jövök össze, mert szeleburdi és meggondolatlan voltam, és minden ellen is lázadtam (utólag már nyilván inkább csak mókás). 30 évesen, már jócskán más a helyzet (főleg, mert már házas is vagyok). Akkoriban az "utcakölykökkel" lógtam a játszótéren, patak parton. Aztán egyetemre mentem, így más közegbe kerültem, más mentalitású emberekkel ismerkedtem.

A szülőket meg teljesen felesleges az én esetemben bevonni a dologba. Megvan a fura hozzáállásuk pár dologhoz, de messze nem voltak rossz szülők. De megnézném azt, aki semmit nem ront el a gyerekével kapcsolatban, és ennek következményeként tökéletes embert nevel.

Visszatérve: azoknak, akiknek nem volt mázlijuk elsőre párválasztás terén, keservesebben mentek át a tanulási szakaszon, ami alatt megismerték magukat, az igényeiket, megtanultak jobban kommunikálni, hatékonyabban problémákat megoldani. De ha tanul belőle az ember, akkor ezzel épp mi is a probléma? Sokkal szégyenletesebb egy helyben toporogni, és másokra mutogatni fejlődés helyett.

2020. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
23-as, létezik olyan válasz, amire elismered a másik igazát? Nincs. Innentől felesleges a vita. Soha nem ismernéd be, hogy a másiknak igaza van. Mondhatod, hogy igen, de mondani könnyű.
2020. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Én nem a másik igazát nem ismerem be, azt mondom, hogy akik összegyűltek itt azoknak 1 igazuk van és az életben sok más igazság van. Sajnos mivel az összes nő ugyanazt fújja, ezért nem látjátok, hogy az életben sok másik eset történik. Ezt azért mondtam, hogy ne higgyétek, hogy csak a ti verziótok létezik. Ezért mondtam a példám, hogy volt dolgom komlexusos szép nővel, mert ti mindig ugyanazt írjátok, hogy a szép nem komlexusos. Mellesleg, ha 40 nőből 40 nek pontosan ugyanaz a véleménye, én pedig tök mást látok, az furcsa. Még végül elhiszitek azt, hogy a szép ember nem komplexusos, mert összegyűltetek itt. :D
2020. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#23: A nők mások. Nekik sokkal nagyobb külső elvárásoknak kell megfelelni, vagy csak azt hiszik, hogy meg kell felelni, de a végeredményt tekintve ez mindegy. Sokkal jobban súlykolják a nőkbe a tökéletees külső szükségességét.


A férfiak, nos, ők kopaszon, sörhassal, 40 felett is képesek elhinni, hogy fiatal nők vágyálmai.

2020. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!