Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső oldalak elleni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalak elleni kampány, csak az itteni szellem produktuma, vagy tényleg nagyon rosszak?

Figyelt kérdés

Általában, ha szóba kerül a téma, ilyen válaszok záporoznak: "Csak ha átlag feletti pasi vagy" illetve fura történetek az állítólagos 200 levél írásáról amire nem válaszoltak meg ilyesmik.


Most az a kérdésem, vajon tényleg így van, vagy mégsem? Van olyan akinek pozitívak a tapasztalatai?



2016. márc. 9. 22:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Tinderről, meg egy másik telefonos alkalmazásról tudok nyilatkozni, de nem sokat ér egyik se. Még ha összejön pár kölcsönös szavazat, üzenetre nem válaszolnak.
2016. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív tapasztalataim vannak!
2016. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel nekünk, akkor próbáld ki, csak azt ne mondd, hogy nem szóltunk előre.
2016. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Igen én azt mondanám, hogy pár év alatt ez megfordult.

régen mikor még nem volt mindenki számára megfizethető az internet, akkor nem voltak fent ennyien nem volt ekkroa választék.

Most bazinagy, és neten meg aztán ráérnek válogatni és nyilván a legjobbak közül is a legjobbakat fogják.

Szóval lassan élőben már már könnyebb, de leginkább gyorsabb.

2016. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

#4


És élőben mégis hol? Nincs erre kijelölt helyszín.

2016. márc. 9. 22:38
 6/31 anonim ***** válasza:
Tényleg rosszak. Erőltetett szar.
2016. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

200 levél az semmi. Az én rekordom 1473. 0 válasz. Igen megszámoltam... miután 50 után nem jött egy válasz se poénból elkezdtem számolni. Asszem 6 hónap alatt jött össze, a végén már minden boldog boldogtalannak írtam igaz már csak a poén kedvéért.


Ha kint volt a képen azért nem válaszoltak, ha pedig nem akkor azért... írhattam bármit nem jött válasz. Amikor jött, akkor addig tartott a párbeszéd amíg képet küldtem.


Szerinted ???

2016. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

#6


Elnézést bizamatlanságomért, de tudod ezt bizonyítani is? Mert én ezt nem vagyok képes elhinni.

2016. márc. 9. 22:45
 9/31 A kérdező kommentje:
Bocsánat az előbbi #6 az #7
2016. márc. 9. 22:45
 10/31 anonim ***** válasza:

#9 Hát ha előbb akadunk össze akkor tudtam volna. Ez a Páratlanon ezelőtt kb 4 évvel ezelőtt, akkor még nem volt agyoncseszve ezzel a fizess mindenért hülyeséggel, lehetett használni. Viszont 3 hónap inaktivitás után konkrétan üresre töröltek, így sajnos nem fog menni.

Mindegy én nem győzködni akarlak úgyis látni fogod te is, ha annyira fertelmesen nézel ki mint én.


Amúgy vannak akiknek összejön a dolog, pláne ha nők :D


Ha már itt tartunk a női oldal is vicces egyébként, húgomnál láttam anno.

2016. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!