Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randiznátok egy munkanélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok egy munkanélküli lánnyal?

Figyelt kérdés

Nagyon próbálkozom, de eddig sikertelenül munkatéren, pedig már lejebb is adtam az elvárásokból. Jól megvagyok, nem vagyok nagy igényű, van tartalékom is, de a jelenlegi helyzetben nem könnyű.

Viszont esténként magányos vagyok, és szeretnék párt találni. Ebben az akadályoz, hogy mindenkit csak a munka érdekel és még a végén azt hinné valaki, hogy a pénzre hajtok. Szerintetek megér egy próbát vagy várjak az állásra? 26/L



2020. szept. 1. 23:10
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
14%

Férfi vagyok. Férfiként sosem érdekelt, hogy a nő aki tetszik mit dolgozik...na jó, végrehajtó, meg ügyvéd kizárva.


Mellesleg, miért nem dolgozol, mikor a sereg és rendőrség bármikor felvesz?

2020. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat és persze a kritikát is(meg persze egy-két vélemény eléggé megmosolyogtató).


Igen, engem is zavar ez a helyzet, de érdekelt mások véleménye, tapasztalata is.


ui:Kérlek titeket továbbiakban szexuális ajánlattal ne keressetek!

2020. szept. 2. 14:26
 23/36 anonim ***** válasza:
Ja a sereg meg a rendőrség haha csak aki nem lát jól vagy van valamilyen betegsége azt már fel sem veszik oda okoska.
2020. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
22%
Mi mosolyogtató? Szerintem az mosolyogtató, hogy a pasikat nem zavarja, ha nincs munkád, mert majd ők támogatnak, ha van ez meg az. A nőknél ez kuka lenne, ha nincs munkád, majd ha találsz randiznak.
2020. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
14%

23.-nak.


SEHOL nem írta a kérdező, hogy ilyen baja lenne. Buta vagy.

2020. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 MolotovPunk ***** válasza:
Érezhetően jobban elfogadják,ha egy nő munkanélküli.Nálam ez attól is függ mióta munkanélküli a nő.Ha csak ideiglenesen,pár hónapig,az nem gáz.Viszont azokat a nőket nem bírom,akik hol dolgoznak hol nem,meg minden kis apró dolog miatt egyből betegállományba mennek,vagy állandóan melóhelyet váltanak.Válasz:Randiznék olyan lánnyal,de ha hosszútávon azt tapasztalnám,hogy munkanélküli és nem is nagyon tesz azért,hogy legyen munkája,akkor lehet megszakítanám vele a kapcsolatot.Ingyenélő nőt nincs kedvem eltartani,lehet bármilyen csinos.
2020. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
irány melozni! nem foglak eltartani.Ilyenkor nincs emancipaci??Lusta nőnek nincs esélye nálam.Kiráj vagyok.Válogathatok.
2020. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

25 honnan tudod?? Nem kell mindent kiírnia...attól hogy nem írta ki lehet valami baja ,te nagyon hülye...

Én meg magamra írtam buta vagy!!!

2020. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
81%
Eddig csajok akikkel társkeresőn ismerkedtem mind munkanélküli volt és kiábrándító ... de nem azt írta, hogy most jelenleg nincs munkája viszont elfoglalja magát, és keres aktívan is munkát ... dehogy .. ő csak úgy elvan. "otthon van" ... így is elég szarul keresek nem hiányzik ez mellé még egy munkanélküli csaj is, akit finanszírozhatok a pénzemből.
2020. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
29 a kutya nem kérte hogy finanszírozz
2020. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!